Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MTZ 50esbe ha az üzemanyaghoz...

MTZ 50esbe ha az üzemanyaghoz adok ilyen motortisztító adalékanyagot az használ neki?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye eltávolítja a lerakódásokat tisztítja a motort.

Csak ugye ami trutyit leold az visszakerül a rendszerbe, az olajteknőbe.

Az ilyen lerakódásokat hogyan szünteti meg? feloldja teljesen?


2016. ápr. 14. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Na igen, ah el si old valamit, szerinted azzal mi lesz... sok ember meg veszi, aki gyártja meg örül a sok pénznek.
2016. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A netes tesztek nem hoztak számottevő javulást.Csak 1 márka volt nálam tökéletes,a trutyi marad a szűrőben.
2016. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ezért kérdezem, régen nem volt cserélve benne az olaj, és mivel már kevés van benne gondoltam kicserélem az egészet, ha már újat öntök bele.

A szűrőt is le kéne cserélnem csak hát az ilyen centrifugális szűrő. nem olyan mint a kocsiban, hogy kicsavarod és becsavarod az újat. azt mondták, ha nem jól rakom össze akkor nem lesz megfelelő olajnyomás.

2016. ápr. 15. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Az üza.-hoz is más fajta kell,mint a motor olajhoz.Az olajhoz egyiket sem ajánlom,csak a full szintetikus olajat,cserétől,cseréig.Az üza-hoz meg leírtam.(nem reklám helye)
2016. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MTZ-nek tök mindegy, nem éri meg rá költeni.

Egyébként ebbe az olajba önts valami tisztító folyadékot, járasd meg, olaj le, új olaj bele, ismét adalékkal, majd rövid idő után újra csere. Aztán bele a jó olaj.

Természetesen a centifugálszűrőt ki kell takarítani mindegyik alkalommal. Nem olyan agy kunszt szétszedni, de kérdezz meg valami TSZ-es őskövületet, biztos megmutatja

2016. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!