Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes vásárolni 500-6000 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Márka, pontos típus? Miért?

Hány éveset?

Mennyi km/h-sat?



2016. ápr. 17. 12:49
 1/5 tetro ***** válasza:
32%
6000ezerert már kapsz hasznalt hyundai tucsont is, egy fel eveset mondjuk. En azt ajanlani tudom.
2016. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Opel corsa

10 éves legyen kereken

legalább 130 km/h-s legyen ha autopályán is használni akarod

2016. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat 600ezer (elírtam)
2016. ápr. 17. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinek mire kell. Ennyiért én egyterű melós kocsit vennék, amivel nem gond szállítani csomagot, bútort, kéthavi bevásárlást, de befér a család is, ha szükséges.

Suzuki Wagon R+ 1.3, klímával. Nem egy szép autó ez a doboz, de nagyon megszerettem az alatt a 4 év alatt, amíg megvolt. Hosszú utakon nem szerettem, mert kényelmetlen. Fogyasztása úton nem rossz, 7L. A technika a szokásos megbízható Suzukis, olaj kell bele és kopó-fogyó dolgok. A legjobban az tetszett benne, hogy nem vérzett a szívem ha rávágták az ajtót, vagy pakolásnál megcsúszott a bútor, vagy fába tolatott az asszony. Műszakinál se kellett rettegni, hogy mekkora lesz a hibalista.

2016. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem írtad, hogy hova. De város/főut pl ott a Yaris, ennyiért már kapni jobb példányoakt, és fenntartani sem veszélyes, ha sokat pályázol, akkor valami régebbi dizel.
2016. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!