Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet attól baja a kocsinak,...

Lehet attól baja a kocsinak, hogy belülről is kimostam? :/

Figyelt kérdés

Suzuki Swift 99...


1 hete automata mosóban mosattam, véletlenül egy picit lent maradt az egyik ablak és az ülés is meg a kárpit is mosószeres lett. Nagy baja lehet ettől? :(



2016. ápr. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, mi takarítógéppel ki szoktuk mosni a kárpitot. Semmi baja nem lesz tőle, csak tiszta lesz. Ugyanolyan textilből van, mint bármi más.
2016. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ, hogy mennyiségileg mennyi víz jutott be. A kárpitnak és az ülésnek nem sok baja lehet, gond akkor van, ha a műszerfal elektromos részeibe is befolyt a víz.


Viszont, ha ez egy hete történt, és még minden rendben az autódban, akkor nem lehet gond. Ha az autó elektromos részei vizet kapnak, akkor az szinte azonnal felüti a fejét.

2016. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bal hátsó ülésnél történt az incidens. :(


Ha a kasztni kapott vizet az nem rohadhat szét? Ennek az autó típusnak ez az 1 átka van! Nagyon nehéz volt olyat találni ami nem rohad.

2016. ápr. 17. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
HA egy mosástól szétrohadna, akkor mi történne egy rendes esőben? Gondolod ha megázik máris szétrohad? Annyira azért nincs gond!
2016. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

98-as swiftem van. Volt már, hogy nyári záporban félig le volt húzva a sofőr ülésnél az ablak...

Szerencsére a melegben kiszáradt. Semmi baja azóta se.

Rohadni így is úgyis fog.

2016. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd kiszáradni és nem lesz semmi baja.
2016. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mosóban használt vegyszer azért nem egyszerű öblítő, hanem kicsit komolyabb cucc. A beltéri műanyag elem képes tőle kifehéredni egy kicsi és az sem tartom kizártnak, hogy foltos lesz tőle az ülés. Én átmennék rajta valami vizes takarítógéppel.
2016. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább az lehet a baj hogy az a víz az koszos, büdös. Ha megszárad foltos lehet. Meg azt a mosószert nem lehet kiszedni a szivacsból.
2016. ápr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!