Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet, hogy hirtelen...

Mitől lehet, hogy hirtelen gázadásra az autó "megtorpan"?

Figyelt kérdés

Haladok egyenletes sebességgel 4.ben 60nal és mikor nagy gázt adok, hogy például előzzek, akkor az autó "kihagy" egy pillanatra, megtorpan majd ránt egyet és akkor kezd el gyorsulni. De előfordult egyéb helyzetekben is nagyobb gázadásra.


Meg néha elinduláskor vagy beindításkor nyöszörgő\nyikorgó hangot ad, de nem mindig.


Klíma működése közben az is elő szokott fordulni(ez sem mindig), hogy ha felgyorsulok egy bizonyos sebességre és kiveszem üresbe, akkor "morgó" hangot ad, ritmusosan és nem folyamatosan.

Esetleg összefüggésben lehet a három dolog egymással? Mazda6 1.8 benzin 2002


2016. ápr. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszürö mikor volt takaritva?
2016. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

automata/manuális ?

Lambda-szonda gyanús egyébként

2016. ápr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mikor volt takarítva. Pár napja vásároltam.


Manuális, 5 sebesség.

2016. ápr. 25. 04:00
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

szalonautót is vettem már ezzel a hibával..még hazafelé megfordultam, visszavittem, és a legnagyobb megdöbbenésemre visszavették. gázadáskor megtorpant, ezt nem szabad.Egy hét múlva már hibátlan volt,azóta is jó.


azt mondta ott egy fazon, hogy elektronikát cserélnek, csak nincs.

2016. ápr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Üzemanyag szűrő.

Nekem is hasonló gondom volt, a szerelő a fék vákuumcsöveit cserélte le, azóta jó. Szerintem azt is nézesd meg.

2016. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!