Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a gyári 15-ös felni 34-es...

Ha a gyári 15-ös felni 34-es RT számmal van, de az én nyári szettem alufelnije 32-es azt feltegyem szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 21:23
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
ET? Nyugodtan
2016. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ekkor különbség még belefér.
2016. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nem hogy belefér, észre sem veszed!

Nekem a gyári ET45 6,5 szélessel, most pedig ET20 van 7 szélessel. Na ez már mutat

2016. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul,ha az et szám mondjuk 34 ,akkor ne 14 meg 24-eset akarjak,hanem max 30-ig menjek le ,ugye?
2016. ápr. 28. 07:14
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ez több dologtól is függ.


Mire kell a kocsi? Fiatal vagy és tetszen is vagy pedig elvigyen A-ból B-be a munkaeszközeiddel együtt?


Ha kijebb van a kerék, akkor a futóműalkatrészek kicsit jobban terhelődnek, hamarabb kell cserélni. Ez nem azt jelenti hogy havonta kell felújítani, hanem egy KICSIVEL rövidül az élettartam. Persze ez jobban függ a vezetési stílusodtól pl a rossz úton.


A másik a sárvédő ív, nem tudom hogy most mennyire van kint a gyári felnid, de maximum a sárvédő széléig szabad.


Az ET szám mm-ben van megadva, tehát neked most 2mm a különbség, ez egyáltalán nem számít és nem is észrevehető. Berakod a vízmértéket a sárvédőhöz és megméred hogy a felnid szélétől mennyi van a sárvédőd széléig.

Azonos felniszélességnél ennyit kivonsz az ET-ből és eddig nézelődhetsz, szélesebb felninél pedig ugye a szélességkülönbség felét még le kell vonni (kalkulátor segìt)

2016. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!