Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 millió kevés egy prémium...

6 millió kevés egy prémium használt autóért?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy veszek egy ötös BMW-t. 6 millióért már kapható F10 es modell (3 as sorozat nem érdekel). Többet nem adnék érte. Az azelőtti E60 as meg már nem olyan nagy szám viszont ezekbe kb 200.000 km van. Szervizelésre lenne pénz de nyilván ha nem muszáj jobb ha nem kell. Sokan mondják, hogy nem érné meg egy 6 évesen ennyi kilométerrel egy ilyen autó. Nyilván aki olcsón vesz az régebbit vesz de a kilométer abba is sok. És olyan sok ember vesz pár milliós BMW-t, hogy nem tudom joggal félek e egy ilyen autótól. Túl kockázatos vétel lenne vagy én hiszem azt? (tudom, hogy alapból drágább lenne fent tartani mint egy egyszerűbb autót amit vállalnék is de előre nem lehet tudni, hogy EZ mennyire lesz szerviz igényes)

2016. máj. 4. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami alap 520d talán kapsz ennyiért, ami jó is.
2016. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Ennyiért csak fapados van a piacon. Tegyél még hozzá kettőt, vagy inkább hármat.
2016. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Jól látod ezek többségében cégautók. Az újabb ötösért kicsit kevésnek tűnik. Az átlag használt autókban sok a km. A régiekben és ezekben az újabbakban is. Akinek több pénze van rá és igényes az megfizeti a keveset használtakat. A régiek között is vannak kevesebbet használtak csak az olyanokból kevesebb van.

Amelyiknek nyitott könyv az előélete és rendben van azok alacsony kockázatúak de elég drágák. Lehet találni ilyen kis kockázatú használtat is csak ahhoz több pénz kell.

Nagyjából ezt nem értik sokan és megveszik a sokat futottakat mert azok olcsók. Utána önigazolásképpen mondogatják maguknak és itt a többi olvasónak hogy mekkora üzletet csináltak vele pedig ott van a nagy kockázat. Sokan járnak úgy hogy pár ezek kmrrel odébb összerondítja magát az autó és ott állnak mellette hogy mekkora moslék egy autófajta. Pedig csak ők voltak zsugoriak ahhoz hogy több pénzt adjanak ki egy alacsony kockázatú autóra.

2016. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
6,8 millió körül hirdetnek a mobile-n egy elég pantent 750i E38-at, szerintem minimál alku belefér. Mondjuk nem F10 vagy F30 :D
2016. máj. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6 misiért ebben a kategoriában csodát nem szabad várni.
2016. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A bmw szervizköltségeit nem tudom, de egy jó ismerősömnek OPel insignia opc, 200 ezres nagyszervize 1 millió forintba került magyarországon ! Csak így viszonyitás képpen. Nem véletlenül adják el ezeket az autókat, 6 millió forintért biztos nem vennék 200 ezer km-es autót...
2016. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 5. 09:50
 8/15 anonim ***** válasza:
A BMW tucat és divatautó lett, de ennyi pénzért van elég sok jó használt kocsi, csak vétel előtt vizsgáltasd be, és ne vegyél kereskedésből. Másrészt sose fogom megérteni akinek van 6 millája kocsira, h-h pont ide ír...
2016. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vehetsz kereskedésből is autót egyébként, pl sok autószalon foglalkozik használt autó értékesítéssel is, nem azt mondom tuti biztos dolog, de nagyobb esélyel veszel jó autót mint ilyen köves-murvás placon árult kis autókereskedésből .
2016. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"A BMW tucat és divatautó lett"

Én se beszélném rá hogy bmws legyen a költségei miatt. Erről majd később.

De ha megnézed amig bmwből egy átlag parkolóban 1 darab van addig Audiból 6 darab MBből 1 darab Opelből is 6 darab. Átlagban. Szoktam számolni. Persze ugyan még így is sok bmw áll offroad kereskedésekben mert a nepper azt hiszi hogy ha bmw akkor biztos megveszik és csak hozza folyamatosan a németektől guberáltakat 700.000 kmrrel. Oszt ott rohad rá vagy adhatja olcsóbban még visszatekert órával és hamisított szervizkönyvvel is mert az embereket már egyre nehezebben lehet átvágni.

Azt érdemes tudni még hogy szinte mindegyik prémium márkát 5-6 éves kora után fele vagy negyed áron szervizeli még a márkaszerviz is. Ezért ha kipróbálnád a prémium életérzést akkor kezdésnek egy 5-6 éves vagy ennél idősebbet ajánlanék. Ha bejött akkor lehet venni később fiatalabbat.

2016. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!