Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lezárt kormányzárú Suzuki...

Ha lezárt kormányzárú Suzuki Swiftben nem lehet kulccsal oldani a zárat, akkor is szét lehet szedni rajt a kormányzárat, és ki lehet iktatni (valami rugó kiszerelésével)?

Figyelt kérdés
Nem lehet elfordítani az indítókulcsot
2016. máj. 8. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordítani kell egy kicsit a kormányon, ne legyél már életképtelen...
2016. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem biztos ám, h ilyen egyszerű a dolog. Ugyan én magam még nem próbáltam, nem az én autóm - de ketten már kitartóan nyüstölték. De ezt azért még megkérdezem tőlük, talán annyira azért nem amatőrök. Bár az egyik nő, de fekete.
2016. máj. 8. 16:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyéb iránt a Suzu val kapcsolatban olvashatók a neten is ilyen gondok - végül is mire vagy ilyen nagy mellénnyel te életképes(?!)
2016. máj. 8. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:

szétesett valami

Rutinos autós is próbálta már?

Van olyan hogy picit beakad olyankor egy rutintalan ember lehet pánikba esik és nem bír vele.

Ezért kérdem hogy egy régi autós is próbálta-e elfordítani?

2016. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szét lehet szedni a kormányzárat, de baromi szemét meló. Általában két csavar tartja magát az egész gyújtászárat hozzá a kormányoszlophoz. A bibi az, hogy ezek olyan csavarok amik spéci leszakadós fejűek, szóval fúrni/faragni vagy vágózni kell őket, máshogy nem fogod tudni kicsavarni.
2016. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hivtoke gy szakit kb 5 perc alatt emgoldaná.
2016. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Közben valahogy megoldották, ennyit tudok, hogy hogyan azt még nem. Később lesz részletesebb telcsizés.
2016. máj. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!