Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízható autó a...

Mennyire megbízható autó a Renault Clio Rs?

Figyelt kérdés
Olyan autó vasarlasan gondolkodom, ami nem túl nagy, de mégis azért van benne erő, esetleg zárt pályán is hajtanam. Tervbe van a Clio rs, valamint a opel corsa opc. Inkább a francia felé húzok, hiszen van már egy Renault a családba, komoly probléma sosem volt vele. A terv kb egy 4-5 éves autó. Az eggyel előbbi rs-be van kezivalto? Mert úgy tudom az ujban csak automata+f1.

2016. máj. 9. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Most ez olyan dolog, hogy megbízható? Vannak kivételek ahol mennek hiba nélkül, kifogtatok ti is egy iylet. DE inkább bíznék az Opelban, azzal is lehet gond persze, de kissebb rá az esély.
2016. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Rönó!
2016. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Corsa OPC-m nem volt még, a 2007-es RS Clio-mnál a váltóolaj kezdett el minimálisan szivárogni kb. 70 ezer-nél. Állítólag ez gyakran előfordul a Renault-nál, nem vészes, de nehéz orvosolni. Akinek eladtam, ő is a Corsa és ez között vacilált, végül azt hiszem a Clio külseje győzte meg, és tartott a Corsa turbójától.
2016. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!