Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az A1es kresz vizsga miben...

Az A1es kresz vizsga miben kulonbozik a B kategoriastol?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak különbségek az autósokra és a motorosokra vonatkozó szabályok között
2016. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kresz ugyan az, gyakorlat más. :D
2016. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Főleg a vezetéstechnika, illetve műszaki ismereteknél van különbség.

Vannak olyan kérdések, amik kifejezetten motorra érvényesek, pl hogy melyik fékkel kell fékezned, milyen feszes legyen a lánc, stb.

Illetve a képes kérdéseken(3 pontosok) motor fogsz látni autó helyett.


Én ezeket gyakoroltam sokat, és elsőre meglett:


[link]


[link]

2016. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolso,nagyon szepen koszonom a linkeket!

Egy kicsit felek mert az oktatason alig esik szo motorokrol,es a konyvben sincs valami sok minden. :/

2016. máj. 11. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, a kresz 99%-ban ugyanaz! 1-2 motorosokra vonatkozó tábla van csak. Vezetéstechnika is a műszaki más, de semmi extra.
2016. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én a különbözetit tettem le(volt B jogsim már). Eleve csak 1-2 kresz órát írnak elő, na nekem konkrétan 1 volt, aztán mondták, mikor lesz a vizsga.

Akkor találtam ezeket, és addig csináltam mindig újra meg újra, amígy nem lett mindegyik hibátlan. Könyvet nem is láttam.

A vizsgán kb 25 perc alatt végeztem, 0 hiba, a vizsgabiztos is csak nézett...

Igaz, B, C jogsim már közel 20-éve van, meg gyerekkorom óta állandóan motoroztam, de a várositól azért jobban féltem. Rádión beszélnek hozzád, ha beragad egy lámpánál, az első adandó(szabályos) helyen le kell parkolnod és bevárni, nagyon oda kell figyelni, hogy kanyarodáskor a sávod mely részén vagy, szóval nem egyszerű!

2016. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerult,koszonom a segitseget megegyszer! :)
2016. máj. 24. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!