Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki járt már Kocsival Romániáb...

Aki járt már Kocsival Romániába / Nagybánya' Milyen matrica kell ha elhagyom a határt? Másik kérdés.1.3 autoval kb: mennyibol jarnam meg oda-vissza? 4/5 fogyaszt

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Autopályára akarsz mennI?
2016. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenkép autopályan megyek igen. De olvastam valamit,hogy Romániába ahogy beér az ember ott kell valami másik matrica hogy ott tudjak közlekedni autoval. Nem ertem mert minden oldalon mást irnak.
2016. máj. 12. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy rovinieta kell. Ez lehet 7 napos, honapos, 3 honapos vagy 1 eves(3, 7, 13 vagy 28 euro). Ezt megveheted online is vagy ahogy a hataron athaladsz az elso benzinkutaknal biztos. Szerintem attol fuggoen, hogy hol josz at, meg a magyar oldal utolso kutjainal is lehet eselyed megvenni. A fogyasztast pedig szerintem eleg egyszeru kiszamolni, ha megnezed egy google maps-en, hogy milyen hosszu az ut.
2016. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, rovinieta kell, ez tulajdonképpen minden román főútra szükséges, de az autópálykra is érvényes (csak olyan nem nagyon van erre). Ha Peténél mész át, akkor Nagybánya kb. 75 km Petétől, ami oda-vissza 120 km, azaz 7-8 liter üzemanyag határtól határig.
2016. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!