Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lambda szonda hiba tünetei?

Lambda szonda hiba tünetei?

Figyelt kérdés
(fiat Punto s55)

2016. máj. 15. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elgyengül a motor például.
2016. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Plusz füstölhet is??
2016. máj. 15. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon füstölhet tőle, de sztem egyszerűbb lenne ha leírnád, hogy Te milyen hibajelenséget tapasztalsz.
2016. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Indításkor badja a fecskendezőjelet, de idő multa elalszik , füstöl a kipufogó, 1.1benzin de diseles a hangja, beköpi a gyertyát vanhogy benzines a gyertya van hogy csupa kormos... Azthiszem Ennyit tapasztalok
2016. máj. 17. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Vízhőfok beáll üzemi hőfokra és ott is marad? Nem ingadozik? Bár nem mindegyik Punto 55-ban van vízhőfokmérő. Ezt sokminden okozhatja, ki kellene olvasni, hogy mire panaszkodik. Egyébként ha lehúzod a lambdaszondát és úgy mész vele egy kört (ilyenkor a motor vészüzemre áll és előre beállított paraméterekkel, illetve a többi érzékelőre alapozva működik) és ha így is ugyanazokat a hibákat produkálja, akkor vszínű mással lesz gond.
2016. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebbe nincs vizhőfok mérő ez egy 1995-ös kiadású autó. . De azért köszönöm a válaszokat. A legnagyobb gond az autóval hogy lejárt a műszakija is szoval nem tudok ide oda menni Max csak útvonal engedéllyel. De hamarosan ránézetek a gondjára hogy egyáltalán érdemes e vele foglalkozni ,csak próbálok okosodni itt a gyakorin itt azért elég sokmindenre kaptam jó válaszokat a kérdéseimre én mint "laikus" és Mégegyszer Köszi mindenkinek.:)
2016. máj. 17. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
a dizeles hang lehet rosszul beállitott vezérlés miatt is ,de már jártam ugy,hogy"lógó"dugattyu okozta a dizeles kopogást.
2016. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!