Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pöcc röff "szakkifejezés"...

A pöcc röff "szakkifejezés" igénytelen, suttyú, megtévesztő eladóra utal egy használt autó hirdetésben?

Figyelt kérdés
Kerülendő az az autó?

2016. máj. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Autókkal kereskedőktől szoktam olvasni ilyen kifejezéseket. Hasonló még újabban a volt gazdája.

Régi frázisok is vannak. Makulátlan / hibátlan / karcmentes. Jéghideg klíma. Frissen szervizelve. Új ezzel meg azzal. Szerzetes / női tulajdonostól. Mindezt képesek odaírni egy olcsó szakadt autóhoz.

2016. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Engem ez mindig hidegen hagy, eddigi legjobb autónkat egy fülbevalós suttyótól vettük soha nem volt baj a autóval, majd amikor szétrohadt a bontóba vittünk rá 1 hétre kopogtat a rendőr és kérdi, hogy tudunk e arról, hogy 7 autóból lett összerakva a autó. Persze nem tudtam aztán kiderült én voltam a 8. tulajdonosa. De ez annak tudatába, hogy egy kiváló autót hajtottam rohadásig nem érdekel. Sőt ha nem lett volna a rohadás ennek tudatába is hajtanám. Ha jól összerakták 7 autóból akkor frankó, ha kihagytak egy darabot akkor nem. Értsed úgy, hogy állapotot nézz, ne tulajt. Bár ha itt tartunk nőtől nem vennék autót, mindig látom, hogy milyen meredek dolgokat csinálnak a lányok-asszonyok :)
2016. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
A "pöc röff" kifejezés miatt még nem állnék el egy esetleges vásártól. Annyit tesz, hogy első kulcsra indul. Persze ez lehet hazugság is.
2016. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ezt úgy hívják, hogy "szleng"!

Nincsen jelentősége.

2016. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A szöveg többi része milyen?
2016. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!