Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most veszem az 1. autómat....

Most veszem az 1. autómat. Astra F-ben gondolkozok. Megnéztem már 1 benzinest de túl drágán adta a tulaja, és most kinéztem egy 1.7es dízelt. Több gond van a dízelessel? Gondolok itt pl a téli indításhoz, vagy hasonlók. Milyen problémákat tudtok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A dízel addig jó amíg jó... Ezt egy fanatikus dízeles barátom mondta :) Így is van egyébként, amíg nincs gond vele, a világból kimegy egy pohár gázolajjal is az Astra F dízel. De ha valami geb@sz van, akkor könnyen zsebbe nyúlós lehet a történet. Hála istennek elég sokáig bírják gond nélkül.
2010. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem felejtős.

Tartós autó, meg minden, de télen szarul indul és nagyon traktorhangja van.

Benzineset vegyél.

2010. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ne sajnálj érte + 100.000Ft-ot mert a dízeles astrákat nagyon hajtották, sok volt belőlük a cége autó amiket tudni illik gyepálják. Az adagoló tönkremegy akkor fizethetsz sokat. Mennyiért adta azt az autót ?
2010. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én azt tenném hozzá,hogy nézz meg minél több autót ,szánj rá időt.olvass,tájékozódj utána .legyenek adataid,típushibákról,gyártási időkről,modellváltós bakikról stb....
2010. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sztem ne f astrában gondolkozz ,de főleg ne dízelesben

igaz hogy viszonylag olcsó , viszonylag keveset eszik és sok bontott alkatrészt lehet venni hozzá olcsón ,de nagy részük céges autó volt , sokszázezer kilométerrel , széthajtva , eladásra esetleg összetákolva , plusz ha valami gáz van vele a benzineshez képest sokkal többe kerül rendbehozni

amúgy bőebb infót tudsz adni az autóról? ár, futott km , évjárat ,meg ha tudsz adni motorkódot akkor az érdekelne :)

2010. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért kell leírni ugyanazt amit én írtam ? :|
2010. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

f astrába az 1.7es diesel isuzu motor JÓ motor,ha jó..

sokat bír(500k km..)

2010. ápr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó az 1.7D márha sima szívódízel és nem turbós...

A turbós is jó csak ott már drágábak az alkatrészek...

Mondjuk nem egy fenevad,de ha kis fogyasztású olcsó fenntartású autót akarsz venni nézz meg több dízelt belőle...

2010. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! 320000 lett volna az autó de már elvitték, de sebaj mert igazábol nem is tetszik annyira az f astra, csak azért gondoltam mert gazdaságosságbool előnyös. Ami tetszi és ennyi az értéke kb az a Fiat Bravo. Mi a véleményetek róla? benzin 1.4es 80 LE. Pl: [link]
2010. ápr. 18. 09:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Még ha amennyiben egy Bravo mellett is döntenél, ezt a példányt ne vedd meg.


Én nem vagyok egy Fiat párti, de a környezetemben van jó pár "fiatos" akik nagyon meg vannak elégedve.

2010. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!