Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tandem pótkocsis kamiont...

Tandem pótkocsis kamiont miért használ még sok fuvarozócég a hátrányok ellenére?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Például van olyan áru ami nem rakható össze és nincs belőle 25 tonna vagy 70 köbméter. Akkor mint rész rakomány lesz belőle. Élelmiszer, vegyszer .
2016. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Plusz,vannak lerakók,ahova a nyerges nem fér be,de a tandem igen.Akár átpakolással valahol.Évekig dolgoztam tandemmel-Én kifejezetten szerettem.És télen jobb vele menni hóban.
2016. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A cégek sem hülyék, mindig van nyomos oka a miérteknek.
2016. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert vannak olyan termékek, amiket ilyennel gazdaságos szállítani(kis testsűrűségű anyagok).

Tőlünk a szigatelést is ilyennel viszik, 120 m3 sokszor csak 5-6 tonna.

2016. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 17. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
az semmi, sok cég forgózsámolyost használ. Én nem tudom, de soha nem csinálnám se a tandemet se a fzsámolyost, nyűg és felesleges munka az egész. Örökké leakasztgatni duplán ponyvázni meg minden, és ráadásul meg se fizetik. Nem baj am mazochista embereknek jók ezek
2016. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!