Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a pajzs autóvéde...

Mit gondoltok a pajzs autóvédelemről?

Figyelt kérdés
Érdemes beszereltetni? Esetleg tudtok jobbat? Tapasztalatoknak is nagyon örülnék!
2010. ápr. 9. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan autód van, amit nagyo féltesz, és az autó árához képest is megéri beszereltetni, akkor javasolnám, mivel garanciát adnak, hogy megtérítik a kocsi árát, ha ellopják.
2010. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

140e Ft-ba kerül jelenleg az ára a Pajzs-védelmi eszköznak. Nincs személyes tapasztalatom, mivel nincs jelenleg nekem, de gondolkodtam rajta.

Jó megoldás, hogy az autó motorháztetejét nem leet felnyitni, így valójában az autó lophatatlanná válik! Van azonban egy extrém est, mikor felfeszítik a motorháztetőt, nem törődve semmivel. Erről nem számolnak be, mert egy autótolvaj 2 percnél többet nem tököl egy autónál sem, kivéve ha nem értékű autóról van szó! Szerintem akár meg is bontaná pl. a Mercit vagy egy Q7-est!

De ennek ellenére a GPS nyomkövetővel ellátott rendszer biztonságos!

2010. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem Pajzs védelem van a kocsimba, szerintem jó megoldás lehet.

Igaz nem én szereltettem be, hanem az előző tulaj. De csak jókat hallottam róla.

2010. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arról esetleg tudsz valamit mondani, hogy mi van, ha lemerül az autó akkumulátora?
2010. ápr. 11. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:

A Pajzsosok úgy csinálják meg a rendszert hogy lesz egy csatlakozó, ahol egy kis áramot tudsz adni az aksinak hogy észhez térjen. Persze ez igény szerint helyezik el.


De ha lemerül és adsz neki egy kis áramot, akkor is még élni fog a védelem, tehát ha lemerül az aksi, attól még a motorház védelem életbe van, így a motorháztetőt sem lehet kinyitni. De ha jó aksid van, akkor tényleg nem sok esélye van hogy lemerül. Nekem 2 hétig is állt a kocsi minden beindítás nélkül és pöccre indult. Nem fogyaszt alapjáraton szinte semmit a riasztó :)

2010. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jobb: [link]


Ár/érték arányban üti, és nagyon sok jót hallottam róla.

2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tomi566 válasza:
www.carprotect.hu
2015. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gotto válasza:

Ugye vicceltek ezzel! 2 hét után szereltettem ki.

Teljesen használhatatlan vacak!!!

2017. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én most gondolkodom a beszerelésén (illetve elgondolkodtató a Cerberos).

Mindkettőben az tetszik, hogy a motortért zárják. Valószínűleg a gyári védelem is jó a kocsiban (azért az autógyártóknál sem hülye mérnökök dolgoznak), viszont én szabotázstól tartok a legjobban: szervízkor csinálnak egy kulcsmásolatot. A Pajzson meg van szervíz üzemmód: vagyis azt a "második" kulcsot nem kell odaadni, hogy használni tudják az autót... Alapjában véve úgy vagyok vele, hogy legyen benne gyári védelmi rendszer illetve egy másik (nem gyári és nem is az adott autószalontól rendelt rendszer - ha lehet szervíz funkcióval). A kocsimon elektromos kézifék van - tudtommal ugyanazt a féket használja mint a lábbal működtetett - ha sikerülne megoldani, hogy a Pajzsos védelem is hasson a fékre, az lenne az álom. Felvontatni sem lehetne, csak daruzni, az meg már science fiction kb... (egyébként emelésérzékelő is van benne - szóval riasztana). Egyébként meg idő... úgy gondolom, ha én autótolvaj lennék, én is azon autókat preferálnám, melyek percek alatt mozdítható... persze vannak baromi értékes autók, amit már lehet daruznának is (de olyanom meg nincs - ha meg lenne, akkor nem az utcán állna)...

2019. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kari56 válasza:
Elegem van belőle. A legváratlanabb időben és helyen állítja le a motort. Kiszerelem. Már ezzel együtt vettem az autót.
2023. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!