Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket mi idegesít legjobban...

Titeket mi idegesít legjobban vezetés közben?

Figyelt kérdés
Mint pl. ha benne vannak a seggetekben, dudálnak, villognak, előzgetnek, ilyenek

2016. máj. 18. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Az idióta autósok. Azaz a forgalom 90%-a.
2016. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem indexel,és a seggembe megy.a többit tudom kezelni.ja meg mikor 50-es táblánál várost néz 30-al...
2016. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

-ha a seggembe mászik

- ha nem használja az indexet

- ha azt hiszi ő a forma 1-es pilóta és kényszeríteni akar a megengedettnél nagyobb sebességre..

2016. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Megprobalom a helyzeteket hoggadtan kezelni, ezert egyre kevesebb minden idegesit. Egyelore viszont meg nem tudtam elfogadni azt, amikor valaki toleletes napsutesben kodlampaval jon velem szembe. Az ilyenen meg fel tudom huzni magam, ezeknek altalaban jelzek is, de nagyon ritkan van ertelme.
2016. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
múltkor egy BMW-st levillogtam mert lassan haladt telefonálva, megelőztem, aztán a seggembe jött aztán mellém, de mikor látta hogy én 100kg vagyok ő meg 60, és a csaja előtt akart villogni inkább elsunnyogott :D
2016. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Ha körforgalomból kifele nem indexel, kormol a 20 éves dízel szärjával, mert a gyárban az összeszerelők között ez a menő.
2016. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Engem az, mikor a stoptáblánál a kereszteződésben állnak meg vészfékezéssel az orrom előtt, meg mikor az anyósom károg, hogy figyeljek oda, mikor éppen próbálnék odafigyelni.
2016. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha a seggemben hintáznak, viszont nem előznek meg akkor sem ha 500 m belátható egyenes útszakaszon nem jön szembe senki.

Na ez nagyon tud dühíteni!

A másik, amikor már több mint 10 perce állunk a piros lámpánál (kerszteződés+hév átjáró, és ki kell várni egy-egy tetű hév átvonaglását). Majd mikor már emiatt kövéren elkéstem a munkából, szeretnék átjutni, de az előttem lévő elalszik. Ja, és természetesen ő még épp átcsusszan a sárgán, de én már ottragadok.

Na, ez is dühít!

2016. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Az amikor látom, hogy valaki agresszíven, és másokat veszélyeztetve vezet. Türelmetlenül jobbról, balról előzve mindenkit akit csak tud, néha index nélkül, tövig nyomva a gázt, a másik seggéből kibújva.


Persze az is bosszantó, ha valaki bizonytalanul vezet, és lassan közlekedve összevissza néz, hogy hová is kéne neki mennie. De ez úgy gondolom, hogy egy bizonyos fokig még érthető.

A türelmetlenség az sokkal nagyobb probléma.

2016. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

vezetés közben is, de a járdán állva is, a sok füstölgő, okosba levizsgáztatott bontószökevény...na ez az ami némileg zavar..

na persze aki ilyen hulladékkal jár, az otthon is gumival, bútordarabokkal, műanyaggal fűti a házát, természetesen éjjel, akkor nem látják annyian.


szóval az okosba vizsgáztatott leharcolt, ápolatlan járgány zavar..a baj, hogy a rendőrt viszont marhára nem érdekli..ez mégjobban zavar...


csak ennyi.

2016. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!