Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 2.5tdi-Mi a véleményet...

Audi A8 2.5tdi-Mi a véleményetek a linkelt autóról, illetve a lányoknak mennyire jön be egy ilyen autó?

Figyelt kérdés

[link]


Ezekkel a kerekekkel vállalható vagy érdemes nagyobb felnit tenni rá hogy jobban mutasson?

Csakis dízel jöhet szóba a fogyasztás miatt, illetve szeretnék azért kicsit csajozni is vele.

Tehát mondjuk ha elmegyek első randin egy ilyennel az a lényeg, hogy ne nevessen ki a csaj, hogy egy gáz, szóval lányok irhattok mit gondoltok erről a típusról.



2016. máj. 19. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bejön a csajnak. Amíg ki nem szállsz vagy meg nem szólalsz. Ezt már a dakota bölcs is megmondta. Sohasem lehessen tudni. Nem látom a keresőszavak között az iróniát. Ez most akkor komoly kérdés?
2016. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Komoly a kérdés, mivel nem igazán van más választásom, mert automata, napfénytető (solar tetö), tempomat alap, illetve német autót szeretnék, Mercit nem szeretnék, így marad a 7-es BMW, vagy az A8.

Csak nem tudom, hogy nem-e számít egy öregebb A8 cikinek, mivel vennék újabbat, csak azok 2 millionál kezdődnek, és nincsenek ilyen jó állapotban.

Na meg 1,5-ből legfeljebb ilyen 2005-ös középkategóriást tudnék venni, de nem biztos, hogy ilyen kényelmes, illetve benne vannak ezek az extrák.

Mert ha pl. nagy egyetértésben azt mondja mindenki, hogy nem néz ki jól, vagy ez már ciki ilyen autóval járni, akkor gyűjtök még az újabb szériára, de azok olyan 2,5m-ért mennek.

2016. máj. 19. 20:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve annyit ki kell egészítenem, hogy nem csak csajozásra lenne használva, autópálya, utazás, stb. persze az is számit a lányok mit gondolnak. Mert persze sokaknak már nem menő egy 5 éves autó se, meg stb, de azért örülnék ha olyan szólna hozzá aki átlátja az értékét, hogy lehet hogy idős, de ugyanazt tudja, mint mikor új volt.
2016. máj. 19. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy ugyanazt tudja mint újkorában. De magadnak vegyél autót ne a kirakatnak. Nem akarsz te olyan nőt aki az autóra bukik. Egy nő csak akkor tudja meg milyen autód van amikor elfogadja a felajánlásodat hogy hazavinnéd. Az olyan nőt már nem fogja érdekelni hogy milyen autód van. Nem fordul vissza akkor sem ha kispolákkal vagy.
2016. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ma láttam egy méretes kancigányt egy ilyen Audiban. És amúgy is csak a legalja (értsd:proli, ri_banc) nők fognak egy ilyen kocsira bukni.


Idézem az előző válaszolót:

"Egy nő csak akkor tudja meg milyen autód van amikor elfogadja a felajánlásodat hogy hazavinnéd. Az olyan nőt már nem fogja érdekelni hogy milyen autód van. Nem fordul vissza akkor sem ha kispolákkal vagy."


Tökéletesen igaza van.


Egy kis technikai részlet: A szolártető az nem a napfénytető, hanem tulajdonképp egy napelem ami működteti a szellőzést hogy ne forrósodjon fel az utastér a napon.

Folyamatosan elektromos gondokkal fogsz szívni, ja és a váltó felújítása is egy kisebb vagyon.

De ezek semmik a motorhoz képest ugyanis a 2.5 TDI az egyik legrosszabb motor amit Audiba tettek, kifejteni lusta vagyok, használd a keresőt.

A kocsi valószínű a garázsodban/kertedben/panelod előtt fog állni mert rohadt sok lesz a fenntartása.

Mondjuk szopni azt fogsz, csak nem úgy ahogy szeretnéd.

Ja és a következő széria is egy merő szopásrengeteg 2.5 milláért.

Inkább vegyél egy A4-et vagy A6-ot 2.5 milláért 1.9 TDI motorral.

2016. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit provokatívnak tűnik a kérdés, de normális leszek.

Maga az autó nagyon szép, nekem bejönnek a régi A8-asok, nekem is volt, csak az enyém benzines volt. Na de az a baj, hogy ez nem 2002-esnek tűnik, hanem régebbinek, mert ugye régi forma, a laikusok úgy fogják látni, hogy ez egy 20 éves Audi.

Felni mehet alá szebb, ez valahogy nem illik alá. És igen, nagyon ki tudja emelni az autót a felni. (nem csaj vagyok, megjegyezném).

A motorról? Sokan szidják, a net tele van ezzel, hogy milyen rossz a 2.5 TDI az Auditól. Na én azt mondom, hogy nem olyan rossz az, a környezetemben nagyon sok 2.5 TDI van, de egyikkel sem volt komoly gond, pedig tudok olyat (sógoré), amelyik ridegtartásban van: 1 kilóméteres távok, hideg motorral is odalép neki, kannás gázolaj, stb, de még mindig megy az autó, pedig néhány éve így használja, csak ez egy A6.)

Annyi a szerencse, hogy ez már 180 lovas, a 150 lovas tudom hogy nagyon halványan mozgatja ezt a nagy kasztnit. Mondjuk ha én megint vennék ilyen autót, vagy 3.3 TDI lenne, vagy egy benzines ismét.

Ja és a végére: ez a konkrét példány nagyon megkíméltnek tűnik, ha megveszed, vigyázd meg!

A csajozós részéről inkább nem mondok semmit...

2016. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből inkább A6 ot ami jobb állapotu. :D
2016. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KÁ ügynök00 ***** válasza:
hidd el befog nekik jönni
2016. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!