Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mindig használjatok az...

Ti mindig használjatok az indexet? Mert ahogy mostanában észrevettem alig használja valaki. Mostanában miért hajtanak a városban is 50 nel többel? Nem félnek hogy elkapják őket?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
én nem félek.
2016. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még akkor is használom, amikor kiállok a kertből!
2016. máj. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából az lene a fura ha nem használnám, jóformán lehet azt mondani, hogy megszokottá vált.
2016. máj. 21. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tomcatters ***** válasza:
Ott ahol kell használom,még akkor is ha nincs mögöttem v előttem sehol senki ,mert az a szabály,láttam már sok olyat,h előttem ment 50-100m ,már nem használta, mert biztos gondolta ,h minek ,mögöttem ugyis 100 m jönnek ...stb
2016. máj. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
-én még nappal is -hiába van világos, XD
2016. máj. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Én nem mindig használom az indexet. Csak olyankor, amikor jelezni akarok a többieknek. Kanyarodást, sávváltást, ilyesmit... Amikor csak egyenesen megyek az úton, akkor minek villogtassam?

A városban sem mindig hajtok 50-nel. Két okból: az egyik, hogy sok helyen van 60-as, 70-es tábla a városban. Ezt sem ártana sokaknak észrevenni. A másik az, hogy vagy 10 éve, amióta létezik az a bizonyos objektív felelősség, én azóta nem láttam úgy mérni a rendőröket, hogy helyszíni bírság legyen. Mindig csak a csekk. Az meg 65-től van (50-es korlátozás esetén), annyira meg ismerem az autómat, hogy tudjam mikor megyek annyival. Szóval a rendőr láttán 30-cal tötymörgő és a rendőr akár együtt is mehet a sóhivatalba.

2016. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!