Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata klimaberendezes...

Automata klimaberendezes cserelese, manualisrol?

Figyelt kérdés
Lehetseges e olyat csinalni ,hogy bontobol megveszel egy klimakijelzot amelyik automata es azt teszed be a kocsidba a regi manualis tekeros helyett? Nekem Renault Laguna 2006. kiadas van ami mar a masodik szeria? Lehetseges e ezt vagy ez bonyolultabb?
2016. máj. 21. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehetséges-e, de sokan, akik vezettek már manuális és automata klímával szerelt autót, állítják, hogy a manuális jobb, komfortosabb
2016. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem lehet , az elektronika miatt, de nem is lenne értelme. Amúgy nem jobb egy automata a manuálistól.

Ha beállítom egyesre vagy kettesre, szépen teszi a dolgát. Nincs ezzel semmi probléma.

2016. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Az automata klímákban általában plusz szenzorok és állítómotorok vannak, tehát nem olyan egyszerű.
2016. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért túlzás, hogy nem jobb, mert már 100 km-s útnál is a manuális klímánál bolondultam meg, hogyha 2-esen volt, megfagytam, ha 1-esen, akkor megsültem. Így 2 percenként kellett tekergetni. Míg az automatát beteszem 22 fokra (télen-nyáron ennyi). És ahhoz hozzá sem kell nyúlni, csak néha a ventillátor erejét szabályozom. Tökéletes. Mondjuk azt meg kell jegyezzem, hogy ez egy Audi, olcsóbb autókban tudom hogy elég szeszélyesen működik az automata klíma.
2016. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem oylan egyszerü az hogy csak vezérlését csere hopp.
2016. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!