Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség kellene! Szeretném...

Erős Krisztina kérdése:

Segítség kellene! Szeretném lecserélni a régi suzukimat (rengeteg baja van) Valami olcsó fenntartású, megbízható "kis" autó kellene (ferdehátú) olyan 370. 000-ig! Ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
A párom kinézett egy Peugeot 206 Sw-t,de én egy kicsit tartok tőle(jó áron van)!Egy párszor már át....ak,és nem szeretnék még egyszer ebbe a hibába esni!!Segítség?

2016. máj. 28. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóval, akkor hogy a másik két választott típus esetében nem voltunk épp pozitívak, jönne a harmadik. :)


Bár még mindig igazán nem azok a tipusok kerülnek elő amikkel esetleg nem lenne gond.

2016. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az előző két választás nem bizonyult valami jó ötletnek!Bár a Brava még mindig nagyon tetszik,de ez sajnos nem elég!!Nagyon bizonytalan vagyok,mert sajnos nem tehetjük meg,hogy havonta szerelőnél legyen az autó! :-( És nagyon sokszor vertek már át!! :-( Az előző kérdésemnél olvastam,hogy a Japán autó a jó!!!Én nem bízok a Peueot-ban!És köszönöm a választ!!Suzukit pedig azért nem akarok megint mert egy kicsit nagyobb autóra lenne szükségem!!(két gyerkőc) :-)
2016. máj. 28. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
-3-400 környékén csak olyan autók vannak,amikkel bármikor gond lehet,jó autó 1 millió alatt nincs....
2016. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak ki kell fogni! ;-)

Ha lenne 1 millióm???Jó lenne,de sajna nincs!! :-(

2016. máj. 28. 09:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze a korukból adódóan biztos lesznek problémái,de nem mindegy,hogy havonta,vagy évente! :-)
2016. máj. 28. 09:33
 6/9 Tomcatters ***** válasza:
Pedig a suzukikkal nem szokott baj lenni , lehet egy nagyon elhanyagopt példányt sikerült vennetek... :/ pedig ilyen áron a swiftnél megbizhatóbbat nem igen találsz sajnos... Nissan Almera 1.5 esetleg ?
2016. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tomcatters

Igen eléggé,viszont kihagyhatatlan áron vettük,és S.O.S. kellet autó!!!!Sajnos!De most szeretnék egy kicsit okosabb lenni!Valaki esküszik az opelre,de soha többé!!!A nissan pedig nem is olyan rossz!! ;-)

2016. máj. 28. 12:42
 8/9 Tomcatters ***** válasza:
25%
A kis Almerak nagyon megbízhatóak , és elég 2 felnőtt plusz 2 gyerek számára .. franciákat kerülném :)
2016. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget,és a normális hozzászólásokat!! :-)

Én sem nagyon bízok a francia autókban!

2016. máj. 28. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!