Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogók Malaguti F12 vízhűtése...

Robogók Malaguti F12 vízhűtéses nem indul mi a baja?

Figyelt kérdés

sziasztok kérdésem a következő ma vettem egy Malaguti f12 vízhűtéses 2t 50ccm-s segédmotor talán 5* is mentem vele de most nem indul gondoltam arra talán olaj kifogyott?

De akkor egyáltalán nem indul letilt?

Pontosan világított az olaj jel akkor az lenne az??

1997 évjáratu motor...



2016. máj. 29. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínű azért nem indul, letilthatta vmi. Egyébként se célszerű úgy járatni a motort, ha világít az olaj lámpa.

Ha veszel olajat bele, minden kép teljesen szintetikusat kell.

2016. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már világit a jel akkor nemc sod a h tilt.
2016. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zzzoli ***** válasza:

Nem tilt egyik sem ha fogyóban van belőle az olaj! Mi lenne ha egyszer csak akárhol leállna.

Amikor kigyullad a lámpa, típustól függően 2-3 deci van még benne. Amikor az is kifogy és elfogy szép lassan az olajfilm a motor belsejéről, akkor beáll.

Ha nem indul akkor a következőket megvizsgálni, szikra van-e, üzemanyagot megkapja-e. Ha ezek rendben vannak és mégsem megy, akkor tovább vizsgálódni, visszacsapó szelep, szimeringek , henger dugó stb...

2016. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma öntöttem bele 1 litert kulonolajzasu amugy

Megnéztük a gyertyát ugyse ment..viszont 20* berugtam és alig volt benzines a gyertya....amikor berugom van neki hangja mozog a dugatyu.hol folytassam a keresést?

2016. máj. 30. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván ha van még benne, de villog vagy folyamatosan világít még nem tiltja le, mert még kap olajat, csak ha már nincs olaj, akkor nem megy.

Kérdezd meg itt, malagutis csoport:

[link]

2016. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zzzoli ***** válasza:
Karbit szedd szét, tisztítsad ki!
2016. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!