Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebből a kategóriából melyik...

Ebből a kategóriából melyik autót vennétek?

Figyelt kérdés

Olyan 300 ezerig, városon belülre főleg. Tudom, hogy ezért csak régi, gyengébb autókat kapni, de ez a keret.

Régi swift, Matiz, Tico, régi Corsa, régi Clio, régi Twingo amiket néztem. Ebből van, amelyik kicsit biztonságosabb, strapabíróbb a többinél? Alkatrész, javítás gondolom a swiftnél a legolcsóbb. Esetleg valakinek valamelyikkel tapasztalata?


2016. máj. 30. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a siwftet venném. Eléggé elnyűhetetlen.
2016. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből én is a swiftet venném. 300-ból már elég jó állapotút kapni. Amíg víz és olaj van benne, addig gyakorlatilag örök élet. Ha tönkre is menne benne valami, akkor nagyon olcsón beszerezhető hozzá minden.


Nekem 1 literes swifttel van tapasztalatom. Ha 5-en ülünk benne, akkor azért már igen gyengusz, amúgy nem vészes. Országúton 70 fölött már nagy hely kell előzéshez, mert nem gyorsul túl jól, de ezek megszokhatók. Ha az a cél, hogy minél olcsóbban és biztosabban eljutni A-ból B-be, akkor nem okoz csalódást a kocsi.

2016. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Swift.
2016. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Corsa B.

Sokan nem hiszik, de olcsóbb javíttatni, fenntartani, mint a Swiftet (bár nem sok a különbség és nyilván hasonló állapotú példányokra értendő)

Ha ebből nem találsz jót éppen akkor második opció a Swift, ahogy írták mások is

2016. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Swiftet ajánlanám. Ennyi pénzért már 2000 körülit is vehetsz az még jó lesz sokáig :)
2016. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!