Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek opel corsa...

Sanziii kérdése:

Mi a véleményetek opel corsa c típusú gépjárműről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amit tudni kell : 21F éves vagyok, első autómat szeretnem megvenni! Saját költségre. Teljesen én tartanám fenn. És sokan ezért ajánlják a benzint meg "megtanulni,összetörni jó azt.." Szó szerint így fogalmaztak.De én Dízelbe szeretném megvenni, tudom hogy drágább és több minden elromolhat, de én jobban szeretek dízelt vezetni. Nincs sok tapasztalatom 2hónapos a jogsim. Kérdes hogy ti ezek alapján mit ajánlottok, és mi a véleményetek az opel corsa c dízel/benzin autórol.



2016. jún. 3. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt mintha neked találták volna ki! :D

[link]

2016. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Jó kis kocsi, de csodát ne várj, elég kopogósak a műanyagok benne és hiába könnyű az 1.2 benzinessel is kifejezetten vérszegény. Meg a virsli gumijaival nem túl stabil (mint általában a kisautók)

Nem tudom milyen ársávban nézted, és miért pont a Corsa, de én belevenném a számításba a Polo-t, Golf IV-t, Astra G-t is.

2016. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a c corsát pedig nem sokat mentem ilyennel.

1,2 vagy 1,4 benzinmotorral, extrákkal (klíma is) egészen autószerű.

Dízellel soha nem vennék ilyen kis autót. Az drága lesz nagyon.

Extrák nélkül sem, úgy meg egy korszerűtlen vacak.

2016. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
500 ezer ft-s árban nézegettem őket.
2016. jún. 3. 15:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!