Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne beépíttetni...

Mennyibe kerülne beépíttetni 4 db alap hangszórót és egy rádiót egy autóba (bekötéssel együtt, az anyag már megvan hozzá)?

Figyelt kérdés
Nem merek magam neki állni, de ha sokba kerül nagyon, akkor lehet hogy én magam megoldom, előre is köszi a válaszokat

2016. jún. 16. 19:07
 1/6 dirtboy ***** válasza:

az attól függ mennyire körülményes a hangszórók berakása.

ha gond nélkül passzol a gyári helyre akkor szerintem 15-20ezerből megvan.

2016. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsiguliba 10 ezer, valami új csilivili CAN-buszos csodába 50 ezer....
2016. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
27 éves kocsiba lenne, van már beépítve csak nem működik a teljes audió rendszer :D
2016. jún. 16. 19:23
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

27 éves kocsiba valószínűleg nem nagy tétel, de ahogy a 2-es írta egy új túl extrázott kocsiba egy rádiócsere se olcsó buli, nem is a munkadíj.


Az én kocsimba egy xaros átalakító, ami csak annyit tesz, hogy nem veszti el az autó a gyári tolatóradar funkciót, meg multikormányt meg ilyen extrákat, nah az 50 rongy volt, és ehhez jön a rádió ára meg a munkadíj!

2016. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. jún. 17. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy, ha van eszed,)keresel egy youtube tutorialt (valszeg csak angolul talàlsz) és sajàt magad megcsinàlod. Nekem 30 ezer lett volna a mazdàmba a munkadíj egy érintős navigàciócsere, sajàt magam megcsinàltam 15 perc alatt. Ajànlom màsnak is!
2020. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!