Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.2-es Fiat Paliot érdemes venni?

1.2-es Fiat Paliot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tudok egy eladó 1.2-es Fiat Paliot 2000-es 128000 km-el 300-ért de egyik ismerősöm szerint ez az autó egy nagy szemét és 4 szer ennyit fogok rá költeni ez igaz ? mert nem akarok ilyenbe bele rohanni és nekem ez lenne az első autóm

2016. jún. 21. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik a lehetőségeid, de első autónak ideális lenne. Azért akkora szemét nem lehet ha 16 év után még az úton van.
2016. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát igazából olyan 350-em lenne rá és haverom azt mondta azért rossz mert Fiat és ahhoz egy vagyon az alkatrész pláne ehhez a modellhez, mert ebből alig van kint a forgalomban és rá fogok vele cseszni, őszerinte inkább egy Suzuki, Opel, Volkswagennel jobban járnék, mert olcsóbb a szervizelése
2016. jún. 23. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiat palio braziliában vagy törökországban készül.

Nekem volt brazil fiatom,nagyon jó autó volt,megbántam,h eladtam.367 000km-rel adtam el 19évesen...

ha érdekel,totalcar-népitélet-fiat uno-nyunyo

2016. jún. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igen ez a Palio Brazíliában készült a csávó küldött róla képeket és annyi a baja, hogy sok helyen le jött róla a festés főleg a tetején és a motorház tetőn látszik meg
2016. jún. 29. 12:58
 5/6 anonim válasza:
Műszaki szempontból egyáltalán nem rossz autó, egyszerű és igénytelen konstrukció. Persze nem ez az olasz/brazil/ autóipar csúcsterméke, de ennyi pénzért teljesen jó autó.
2016. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annak oka van hogy az emberek alig vettek iylen kocsit. Ez olyan mint a Suzuki Splash vagy a Reanult Modus hogy alig vettek belőle.

Számít arra hogy kevés lesz hozzá az alkatrész és ha elakarod később adni akkor nem sok embert fog érdekelni egy olyan kocsi amit szinte nem is lát az ember az utakon és nem a magas ára miatt van kevés belőle :D

2016. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!