Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi a6...

Sanziii kérdése:

Mi a véleményetek az Audi a6 2.5 kezi 6 váltó tdi-ről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 1999-s audi 6 kombit szeretnék venni(nem v6)Kérdésem az lenne kinek mi a véleménye róla, és kb mennyit kell költeni 1 vezérlés cserére, porlasztó cserére, ha netán belefutnék egy ilyen hibába.

Konkrétan erről az autóról van szó.

[link]



2016. jún. 22. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a konkrét autó V6-os....

Ezen felül a legrosszabb vw dízel a 2.5 v6 tdi. A legtöbb hiba forrása az adagoló és a vezérműtengely, meg még 1-2apróság ezeken felül.


u.i.: dízel A6-ost nem vennék 400e ft-ért

2016. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hűha, érdekes hogy ennyit kérnek érte.

Én elmennék, megnézném, mennék vele egy jó nagy kört, és ha tetszik ahogy megy, lehet megvenném. Mondjuk nekem annyi a szerencsém, hogy tudom hogy kell menjen egy jó állapotú 150 lovas 2.5 TDI, lehet aki még nem ült ilyenben, annak nem fog feltűnni, hogy el van gyengülve a motor, és akkor majd jönnek a bajok.

Ja és mégvalami: ez a 2.5 TDI márpedig V6!!! Nem olyan rossz mint ahogy híresztelik, de azért ilyen öreg, és olcsó turbódízelekkel már akadhat probléma.

Csak vezérléscsere benne van úgy mondjuk 150 ezer forintban, és akkor még nem nyúltál semmihez. Pumpák meg a hibás porlasztók felújítása (nem új) szintén úgy 150 ezer körül van.

2016. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomcatters ***** válasza:
2.5 v6 tdi az a leg hisztisebb konstrukció :) Nekem nem kellene :) inkabb egy 3.0 tdi
2016. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. jún. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!