Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleszerettem egy autóba,...

Beleszerettem egy autóba, Fiat Coupe 2. 0 16V Turbo,1995-ös 115e km-rel, állítólag annyira jó állapotú hogy garanciát is adnak rá egy évet, szerintetek mi az amire a legjobban figyeljek oda mikor szemrevételezem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg, sok baj lesz vele :S

Vegyél inkább japánt vagy németet

2010. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem igaz nekem fiatom van és eddig csak egy kulcsot kellett másolni hozzá! :) 9 éves 250.000km-es ! Van egy vw-m is de eddig váltót kuplungot kellett cserélni benne 40.000km után ;)

ennyit a német autóról, akinek nem volt még osztja róla az észt de nem jók. régen jók voltak de már csak összedobják

a rozsda amire kell figyelni!!!

2010. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a véleményezés ez oly fölösleges,mivel nyílván ki lehet fogni rosszat és jót is.

Valakinek ez ,valakinek az a típus jön be.

Nemtudom,egyik ismerősömnek is volt egy ugyanilyen fiat coupeja,és nemvolt vele gond,csupán annyi mikor nekiment egy fának:S

2010. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem van egy kis különbség egy 2001-es és 1995-ös kocsi közt... hiába szereted a fiatot, nem a csúcsminőségű autók kategóriájába tartozik... rohadnak szanaszéjjel.

Inkább valami régebbi Volvót, azok megérik az árukat. (pl: 240, 740)

2010. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég vegyes a felhozatal de persze jól meggondolom!
2010. ápr. 13. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

A VW a német autók legalja.

A konszernjükbe bevesznek mindent aztán ugyanazt gyártják csak más márkajelzéssel.


Merci meg a BMW a két jó német amik megmaradtak

2010. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ha annyira szar lenne,kivonnák a forgalomból.Minden autóban vannak kisebb nagyobb hibák,ha tetszik ne habozz.
2010. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!