Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2006os E90 320D (163Le)...

A 2006os E90 320D (163Le) motornál is érdemes 150. 000km után vezérműláncot cserélni vagy a láncszakadás csak a 2007től gyártott 177Le-seknek a tipikus hibája?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 10:31
 1/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Tudomásom szerint ez csak a 177 lovas verzió típushibája!


Amúgy elvileg előtte megnyúlik a lánc mielőtt elszakad, és azt mondják az okosok, hogy ezt lehet hallani előtte, hogy marhára zörög.


Nem tudom mert nekem a 163 lovas van és eddig nem tapasztaltam semmi komolyabb hibát a kocsin, igaz csak (valós) 135 ezer kilométernél járok.

2016. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És meg tudsz bízni a 320Dben?Én is biznék...Multkor irta vki h épp nem indul az Övé ami lehet főt.vagy vezérm. jeladó,légtömegmérő.vízgomba stb..Így elindulni vele bárhová...
2016. jún. 26. 08:04
 3/3 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nézd nekem lassan 2 éve megvan az autó és sose hagyott eddig cserben, kopóalkatrészeken és kötelező olajcserén kívül nem kellett semmit ráköltenem.


Amit a szerelőm anno mondott, hogy a BMW kényesebb jószág tehát ha valaki vesz egy leharcoltat biztos, hogy sokat lehet vele szívni, én egy nagyon megkímélt rendszeresen karbantartott magyarországi példányt vettem, igaz volt is felára az átlagkínálathoz képest, de egyelőre úgy tűnik megérte!

2016. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!