Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fizetős lett a jófogás! Mi a...

Raczszabi kérdése:

Fizetős lett a jófogás! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A Jófogás fizetőssé tette az autó, motor kategóriát. Anno ingyenesnek beharangozott, reklámozott hirdető portál a legnépszerűbb kategóriáit fizetőssé teszi?! Szerintem ez pofátlanság, ezentúl a kis értékű motorkerékpárokat biztos nem hirdetik meg itt az emberek, de nagyobb baj, szerintem, hogy a sok tudatlan, egyszerű emberek, akik nem értenek a kártyás fizetéshez, megint csak nem fognak itt hirdetni.

Ahogy néztem a motor kategória hirdetései is pár nap alatt a felére csökkentek.

Nektek mi a véleményetek?



2016. jún. 26. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem? Szánalmas az egész oldal anno a olx volt halomra vettem magamnak cuccokat, mióta megszűnt azóta semmit nem lehet venni, mert ha beállítom , hogy szegedi hirdetés kihozza soproniakat is.. gusztustalan.
2016. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont lesajnálom azt a köcsög oldalt. Autót a hahu-n, alkatrészt meg a racing-bazáron hirdetek. Az Olx óta nincs normális vegyes hirdető oldal itthon. Ez a véleményem.
2016. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu

ez az egyetlen jó magyar oldal, a jofogás egy szar

2016. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

A jófogás katasztrófális oldal, én is azt vallom mióta az apród (olx) megszűnt azóta a vaterán kívül nincs értelmesen kereshető és szűrhető mindenes hirdetőoldal.


Értem én, hogy az is egy megoldás ha felszámolják a konkuránciát, de ha negyede annyit költenének a weblap működésére mint arra, hogy a hülye lilahajú bábjúkkal orrba szájba reklámozzanak a médiában már lenne egy használható oldal.


A vicces, hogy nem is kéne sokat agyalni, pl megnéznék a vatera keresőrendszerét és kategórianézeteit, azt simán lekoppintva lehetne egy működő modell vagy ott a régi olx mintája!

2016. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az még semmi hogy más várost ír, de pl van hogy az én hirdetésemet, TÖKÉLETESEN beírva a keresőbe, nem löki ki. Nah ez milyen már?:D van hogy egy alap dolgot se lehet megkeresni mert ha az a neve egy hirdetésnek pl. hogy zöld pohár, és beírod hogy pohár, ki se löki xD Adag fos az egész oldal.
2016. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SZ@r szar szar a nagyokosok majd rájönnek, hogy mire mennnek ezzel mert a látogatottságuk kb 90% ot visszaesik :D a használtauto.hu meg hálistennek ezzel még több embert csalogat majd el. De így jártam szar az a jófogás ennyit róluk. a király használtauto.hu FOREVER!!!!!!4!!!!!!44!!négy!
2016. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is gusztustalan. Máskor fel akartam hívni az ügyfélszolgálatot, fel se vették, email-re is csak elküldtek egy sablon szöveget.

A Használt autó jó, csak az idősek, akik nem az interneten nőttek fel, csak a jófogást ismerték a tv-ből. Így ők már nem tudják merre hirdessenek, ami számomra nagy szívfájdalom, mert sok jó bizniszt tudtam kötni, a nem pénzéhes urakkal.

2016. jún. 30. 16:46
 8/11 anonim válasza:
A vaterán az ingatlan és a személygépkocsi, motor kategória meg pont ingyenes lett.
2016. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem reklamra hanem fejlesztesre kellene kolteni. Ilyen szar oldalba ritkan botlik az ember.
2016. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Undorító.

Így már nem is használom.

Teljes mértékben fizetős és macerás az egész.

Újra nem lehet meghirdetni a lejárt hirdetésemet csak pénzért, vagy ingyen 180 nap múlva. . . .

Ez miatt sokan nem fogják használni.

2018. ápr. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!