Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga időn kívül bukta?

Kuka Jancso kérdése:

Forgalmi vizsga időn kívül bukta?

Figyelt kérdés
Pár napja vizsgáztam forgalmiból (B kat.) nagyjából minden megvolt parkolások is aztán a vizsgabiztos mondja gyerünk vissza. Oké mentünk DE már lejárt a vizsga idő, én vezettem aztán vétettem egy hibát megálltam a gyalogos átkelőhely előtt de azt lámpa irányította. Nem vettem észre a lámpát így mondta hogy itt a vége. :(. És még a hiba papirt sem adták oda semmit. Van ilyen? Vagy talán meg sem buktam?

2016. jún. 28. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Ők ott várakoztak a zöldre és én megálltam!"

Ez elég nagy gond, több okból is.

1. Feltartod a forgalmat.

2. A viselkedésed megtévesztő. Ezzel kvázi azt sugallod a gyalogosok felé, hogy te megállsz, vagyis átengeded őket. Akár azt is hihetik, hogy pirosat kaptál, és nekik mindjárt zöld lesz. Most gondolj bele, hogy ilyen helyzetben valaki az útra lép, és te meg pont akkor indulsz el. Vagy esetleg belesétálnak egy másik, szabályosan közlekedő autóba.

2016. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nyílván bukta...hisz tudnod kell ha neked zöld (tehát van lámpád) akkor nincs az az isten, hogy ott olyan átkelő legyen ahol nekik nincs lámpa.
2016. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!