Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó, friss jogsi. Mi...

Első autó, friss jogsi. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Friss jogsim van. Az autó főleg suliba járásra lenne <20km oda vissza.

Még edzésre is azzal mennék illetve ide oda ahova éppen kell elmennék. Tehát nem lenne olyan sokat használva.

Az ár az max 1 millió körüli összeg! Amiket én néztem: - Ford Fiesta - Ford Mondeo - Mazda 3 - Opel Corsa - Nissan Micra Cabrio - Skoda Fabia!

Ha tudtok még tippeket varom szívesen! A lényeg, hogy szép , jó, megbizható autó legyen!


2016. jún. 28. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ford StreetKa kihagytam!
2016. jún. 28. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Swift! Annyiból már nagyon jót találsz. Könnyebb fenntartani meg vezetni is, mint egy Mondeot. Én ezt tapasztalatból mondom. Friss jogsival én is azt gondoltam, hogy legyen nagy kocsi, nagy motor, minden.. Így, hogy beleláttam már, jobb a kissebb autó hozzá passzoló kis pörgős motorral. A Swiftbe ez mind megvan.
2016. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiesta, Corsa, Yaris, Micra, Swift, VW Polo, ezek jó kis autók, bármelyikből lehet jót kapni ennyiért. Én egy japánt választanék, az új Swiftek sem rosszak, de nálam a Yaris lenne a nyerő. Viszont ahhoz csatlakozom, hogy valami kisebbet vegyél benzinmotorral.
2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek tök jók, amiket eddig néztél. Pl. Ford Fiesta, Opel Corsa (újabbak) jól is néznek ki, megbízhatóak is. Szerintem jó választás lenne első autónak. De a Skoda Fabiaról is jókat hallottam.

Nissan Micra nekem nem tetszik.

Mazda 3, azért már más árkategória, mint a Fiesta vagy a Corsa. Mondeo is szerintem drágább. Ezekből csak régebbit fogsz találni adott összegért.

2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Swiftel kezdtem és beleestem, legjobb 150.000 ezer forintos ára és a bár nem az én nevemen van 5 ezer forintos kötelező. 2 ezerből 100 km-t tudok menni ( hajtom rendesen) egybefejtámlás üléses, fapad Swift. Célnak megfelel. Csak a 5.-et nehezen veszi, mondjuk Apumé is. De Szintén Apu autója egy Ford Fiesta mk4, bár 37kw-os kicsit lomhább, de valami kiváló járgány.

Sajna én csak a olcsó autókba bízok, mert egy 1 milla körüli autó ha tönkremegy.... mondjuk nem úszom meg 20 ezerből... eddig egy se hagyott a út szélén.


Suzynak egy baja van, a pofámba világítanak a szembejövők, és nem tudom kiélni magam este esti vezetésnél. Mazdával nincsenek ily bajok, csak mondom kisebb a teljesítménye bár nem tudod de a tükrei is kicsik. Ezt úgy megúsznád 300-ból. De tudom, hogy ebben a korban ( 18 vagyok én ) az számít, hogy milyen autód van, még néha én is mondom magamba, hogy "jobb lenne egy vagányabb járgány" de annak viszont sok a fönntartása. Értsd 3000cm3< automata váltós verda. De ez majd akkor ha befuccsol a Suzy.

2016. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld!

Opel Tiagra kabrió?

2016. jún. 28. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Cabrio szerintem tök felesleges a mi időjárásunkban.

Ha hideg van, nem jó. Ha meleg van, akkor inkább menjen a légkondi, minthogy tűzzön rám a nap :)

Városban rosszabb a levegő, nem lenne kedvem szagolni.

Város kívül zavarna a menetszél.

2016. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Golf 4-es is elég kompakt kisautó, kezdésnek abszolút ideális. Sőt, városban is előnyösebb.
2016. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szintén Swift!. Fölösleges ennyiért első autót venni.
2016. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!