Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 323i 500 ezerért?...

BMW e36 323i 500 ezerért? Vélemény?

Figyelt kérdés

Láttam néhány e36-os, 323i BMW-t kb. 500 ezer ft-ért, használtan.

Tudom, van gond vele, de van kedvem és időm szerelni :)

Mi a véleményetek?



2016. júl. 10. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Karosszériázni biztos kell.. ha mást nem is de küszöbcsere valoszínű kell már.

Ha a motorja nincs széthajtva, futóműve nem lóg nagyon akkor kb ott vannak már eben az árkategóriában. Jók azok a 170lovas motorok is(viszonylag sokat lehet "huzni" rajta.. eléggé lebutított motor.) , talán nem annyira kő egyszerű agyonüthetetlen mint a régebbi m50es 192 lovas... de jók.

2016. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az M52-es motort érinti-e a probléma, de a Nikasilos henger nem örökéletű bizonyos korabeli BMW motorokban, mint ahogy a Vanos sem. Egyébként ha hibátlan akkor egy Q.va jó autó az.
2016. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, van gond vele, de van kedvem és időm szerelni :) "


Innentől az számít hogy neked tetszik-e.

2016. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

500ezer elég kevéske egy ilyenért.


Én tavaly vettem egyet, igaz fekete kupét kerestem, idehaza vállalható állapotú nem akadt, ezért németből jött a verda. A végösszeg regadóval, átírással, behozatallal: 1,3 mFt.

Egyszerűen alatta nem ment.


Viszont jó állapotban van, minden gyári, semmi sufnituning, nincs szétrúgva.

Nem tökéletes, kerékjárati íveknél már megjelent a rozsda, de 21 éves autóhoz képest kiváló az állapot.


Ezt csak összehasonlításként írtam le, hogy lásd a piaci helyzetet.

Én úgy tapasztaltam, mindegy, hogy szedán, vagy kupé, 323-325-328 800ezer alatt csak hulladékok voltak. 1 misi környékén már egész szépek akadtak.


Szerintem megéri kicsit zsebbe nyúlni és várni egy tuti vételt (nekem 7 hónapomba telt), mert egy lerúgott f0staligára a megspórolt pénz többszörösét fogod elverni.

Lakatolás sokba tud fájni és az E36 legnagyobb ellensége a rozsda.


Még 1-2 dolog:

A nikasil-os M52-es blokkoktól szerintem nem kell tartani, mindenki mondja, hogy kifeküdhet a motor, de én még egyről sem hallottam (persze nagy bimmer guru nem vagyok, azt hozzá teszem).


BMW sor6-osok iszonyat jó motorok, bírják a pörgést, szép a hangjuk (nem kell hozzá Koppány kipufogó!), egy titka van: rendszeresen cserélt és jó minőségű olaj!


Ha kedveled a márkát és hogy a hátul kapar, akkor imádni fogod.

Egy sperr difi bele és nem lehet majd leverni az arcodról a vigyort :-)

2016. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. júl. 11. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!