Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat (1986) B32 1,6 Td...

Gall69 kérdése:

VW Passat (1986) B32 1,6 Td típusú autóba beszerelhető e különösebb komplikáció nélkül egy bogár (1,6 50Le) boxer motorja?

Figyelt kérdés
Van a fent nevezett Passatom, gyári állapotban,de hibás motorral, javítandó karosszériával. Unom a dízel motorok hengerfej és egyéb problémáit.Eladni viszont szinte lehetetlen ilyen állapotban. Meg aztán szeretem is, és egyre kevesebb lesz belőlük. Arra gondoltam, hogy a bogárhátú VW igénytelen boxermotorja a léghűtésével, valamint a zárt rendszerű vezérlésével megadná az eszményi, gondtalan autózás örömét.Tudom, hogy elborult ötlet, de ha pl. a VW T3 ba gyárilag szereltek léghűtéses boxermotort és dízel motort is (meg még a többit), akkor talán kivitelezhető a gondolat.(Volt már bogaram is és T3 -om is. Utóbbi: 2.boxer(CU) és 1,6 Td (CY)motorral.
2016. júl. 14. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok-sok papírmunkával, terveztetéssel, engedélyeztetéssel jár!
2016. júl. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Papírmunkával se, csak típus azonos motor mehet bele és még az is körülményes.

Típusidegen motort nem fogják engedni, bár elvileg lehet 100x annyi papírmunkával, de a végén elég nagy eséllyel kikúr veled valaki és nem engedélyezi majd. Nem éri meg.

Annak a típusnak valamelyik benzinesét kellene beleraknod.

2016. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!