Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok vw...

Autóvásárlás előtt állok vw passat 2000es évjáratút néztem mit ajánlottok 1.8 benzines vagy 1.9 tdi oan 800 900e ig nézelőttem bármilyen tanácsra kiváncsi vagyok fogyasztás stb?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az 1.8 (szívó?) jó kis motor, de azért az eszik. TDI-vel 5,5-6,5 literrel könnyedén el tudsz járni, ennyiből dízelt is jót kapsz már.

Mire kell? mennyit mennél, milyen távokra stb stb?

2016. júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, a legjobb az lenne ha a totalcar-nak küldenéd ezt el mert ők 1000%-ra megmondják a frankót.


Rohangálásra benzinest, nagyobb távra dízelt.


Benzinest olcsóbb fenntartani de többet fogyaszt. A dízel 5-6 literből elgurul ami jól is hangzik de ha beszarik az adagoló vagy a turbó akkor az nem lesz ócó :). Bármelyiket is választod alaposan nézz körül és ne higgy a kmóra állásának és a nepperszövegnek. Biztos lehetsz benne hogy tekergették az órát, ha csak nem 300-350e felett van. Győződj meg arról hogy hidegen/melegen jól indul-e az autó. Ha valaki egy benzinkúton akar veled találkozni akkor tedd is le a telefont.


Ha tudsz angolul ajánlom ChrisFix youtubert aki készített egy nagyon jó videó sorozatot arról hogy hogyan vegyünk használt autót. (Van egy.pdf dokumentum is amiben (angolul) le van írva hogy mire figyelj. Kinyomtatod és ki tudod pipálni az egyes pontokat.)

2016. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát sztem kb hetente oan 60 km plusz minusz mennék vele
2016. júl. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!