Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a használt autóról? Szerintetek megéri elmenni megnézni?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet elfogult vagyok mert imádom a sedán autókat főleg amin van hátsó szárny is és nem látok képről olyat amit kéne látni ! Budapesten lakom az autó pedig baján van kép alapján szerintetek megéri elmenni megnézni ?



2016. júl. 16. 13:31
 1/9 anonim válasza:
Érdemes de vonóhorgos kocsiknál oda kell figyelni mert ki tudja milyen állapotban van a motor, menyit vontattak vele mekkora sújt stb.
2016. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem. Hacsak nem sikerül lealkudni 200-220 e. körülre. Ennyit ér.
2016. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Itt erről,az IT kategóriában nem tudunk segíteni.
2016. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
12%

Az egy dolog, hogy elrontottad a kategóriát (nem is értem, legalább 5 téma van a kettő között), dehogy ezt 330-ért hirdetik az még gázabb...


Ez a kocsi arra jó, hogy kiegye a pénzt a zsebedből de menni nem fog, 1,7 de 70 paci...

2016. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
(Kategória: Számítástechnika)na mindegy.Én biztos nem mennék le Bajára mert Pesten és Pest megyébe annyi ilyen autó van mint égen a csillag.
2016. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
Opel-t mondjuk én se vennék,illetve 1,7-es motor mondjuk eszik rendesen és valóban sok érte.
2016. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide mert itt nézelődtem közbe és nem figyeltem elnézést kérek ! remélem a rendszer átrakja mindjárt és sajnálom elbambultam :D
2016. júl. 16. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért 70 lóerős, mert régi előkamarás szívódízel, egyáltalán nem eszik sokat és normális ez a teljesítmény. Az egyik legismertebb elpusztíthatatlan motor a világon. Viszont tény, hogy nem megy, szóval csak akkor vedd meg ha képes vagy úgy vezetni mint egy átlag muter. Mert ez nem arra van, hogy 10 kocsis sort leelőz vele, hanem hogy kb. szerviz nélkül elketyeregjél A-ból B-be kevés üzemanyaggal.


Az árból picit alkudni kéne, de alapvetően jól néz ki. Bár a motortérről érdekes, hogy nem csinált fotót, lehet azért mert az már nem olyan szép.

Klíma hiánya azért necces, bár azok inkább 400-tól kezdődnek.

2016. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A klíma tutod, 100.2-es. :D


100 km/h-nál első két ablak lefele. :'D


(pont most rakta át, legalábbis nálam)

2016. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!