Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs töltés?

Miért nincs töltés?

Figyelt kérdés
Mi lehet a hiba oka, ha az autóm nem tölti az aksit? Csak a generátor okozhatja a problémát, vagy valami más is lehet?

2016. júl. 17. 07:58
 1/6 Trafó1 ***** válasza:
Generátor, fesz szabályzó, (bár ez utóbbi már ki tudja hová van beszerelve az új kocsikba), bizti kiéghetett, de általában a generátor adja fel, elkopnak a kefék, elszáll benne az egyenirányító.
2016. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fesz.szabályzóra én is gondoltam, az nem olyan nagy kiadás mint egy uj generátor, tudom is hogy hol van(nem egy túl modern autó), de nem tudom hogy lehetne kideríteni hogy pontosan miben van a hiba, tudna valaki esetleg ebben tanácsot adni?
2016. júl. 17. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Vannak műhelyek, ahol annyi szakember van, hogy még autókat is ráérnek javítani. Ők kb fél perc alatt megmondják neked, hogy mi a baj.
2016. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, de esélyes lehet pl egy szíjjszakadás is.
2016. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trafó1 ***** válasza:
Ha ékszíj akkor sír, kivéve ha elszakadt, mondjuk azt meg kéne nézni, generátort ne újat vegyél vagy egy jó állapotú bontós , vagy újíttasd fel.
2016. júl. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oszt azt honnan tudja, h jó állapotú az a bontós? Nem lát bele.
2016. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!