Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Fiat Punto vagy...

Első autónak Fiat Punto vagy Stilo szerintetek jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!🙂

Szeretnék venni egy autót és Fiatokat nézegettem mostanában, nagyon megtetszettek.

Arra lennék kíváncsi szerintetek jó választás lenne egy fiat punto 1.9 jtd (80le) vagy egy fiat stilo 1.9jtd(85kw)os????? 2000től kb 2004es évjáratig.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!🙂



2016. júl. 19. 19:27
 1/5 anonim válasza:
72%
A Stilo-t nagyon tudom ajánlani.Nekem is az volt az első autóm és minimális összeget költöttem rá.Nagyon jó üzletet csináltam vele és megszakadt a szívem amikor eladtam de sajnos muszáj volt mert külföldre költöztem, ott pedig nem kell autó.A slusszpoén pedig az, hogy kb 120 000 forinttal kevesebbért adtam el mint amennyiért vettem.3 évig volt a tulajdonomban.
2016. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nekem volt Fiatom, hát mit mondjak nem lett a szívem csücske a márka. Menni ment jól de elég sok bosszantó apró hibája volt(pl elektronikai gondok, rossz önindító, zárlat, igénytelen törős műanyagok) amivel nem tudtam együtt élni, mennie kellet.


Most egy '99-es 1,3-as Suzukival járok és azt kell, hogy mondjam, hogy sokkal probléma mentesebb és megbízhatóbb mint a Fiat volt.


Vegyél inkább valami japán márkát ha sokat akarod használni és megbízhatót akarsz : Suzukit, Hondát, Toyotát esetleg még Mazdát.

Az olasz autók szépek jól is mennek de az olasz autók az olasz autók szerelmeseinek valók akik szeretik bütykölni őket.

Egy jó japánt sokkal ritkábban fogsz szerelőhöz vinni olajcsere, meg a kopó alkatrészek, gumi csere, esetleg szökő évente valami aprócska hiba egy elfáradt ajtókilincs elromlott ajtózár és ennyi.

Szeretnélek lebeszélni a Fiat-ról.

2016. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a stilot veszed max a jtd t benzint semmikeppen. inkabn vmi japan fele kacsingass....
2016. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2es hát nem tudom hol élsz de a műhelyem tele van japan autókkal es nem olaj cserére jönnek hanem komolyabb problemakkal. Pl most egy hondan a vezérmű tengelyen elkoptak a bütykök. Ha a Fiat tetszik nyugodtan vedd meg csak jól nézd át vagy vigyél valakit aki ért hozzá. Egyébként ha nem akarsz szervizbe járni akkor német gépet veszel,azokat csak olajcsere+szűrők cseréje miatt kell szervizbe vinni.
2016. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-essel egyetértek.

8 éve csak tankolom a dízel Golfot :) Ja meg olajcsere félévente a km-ek miatt

2016. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!