Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » G astra-sok! Az autómon át...

G astra-sok! Az autómon át kell festeni a hátsó lökhárítót, és eltörött a "szárny" de megvannak a darabok, érdemes lenne megcsináltatni, vagy vegyek újat, ebben az esetben, hol? Minél olcsóbban fehér színben.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos! Nekem is G Astrám van, optikai tunniggal ellátott. Nemrégiben az erdőben mentem 30 km/h-val és annyira berugózott az autó, hogy az első lökös beleért egy földből kiálló gyökérbe; széttörte a spoilerem, majd a gyári lökhárítót is lekapta + letörte a tartófüleit! Ja, hozzáteszem: így mentem nyaralni vele! :)

Szerelővel megcsináltattam!


Nem kellenek a darabok, gyantával kiönti, megformálja, merevíti, majd lealapozza és a végén lefényezi! Nekem kb. 10.000 Ft-ból megcsinálta olyanra, amilyen volt! Szerintem ez nem pénz érte, mert az új ára sokkal-sokkal több!

2010. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
végülis, az valami gyanta, vagy hab, amiből készül a szárny? mert nekigurultam egy villanyoszlop sarkának, de max 2km/h-val tehát nagyon lassan, és egy ponton ért hozzá és megfeszült a szárny és letört belőle bal oldalon egy cd nagyságú darab, ezért gondoltam, hogy azt vissza tudná e tenni a szervizben a krapek, de akkor az új az drágább. Köszi
2010. ápr. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!