Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonomat szeretném kicsit...

Simsonomat szeretném kicsit tuningolni. Hogyan tudnám elvégezni?

Figyelt kérdés

Na szóval, adott egy Simson S51B-s megszakítós gyújtással és egy Simson Star karburátorjával.

Egyáltalán érdemes bele fogni ebbe az átalakításba egy megszakítós gyújtással?

Boltban vennék rá 2 felömlős 60-as hengerszettet és csak rápattintanám, nem akarok bajódni(persze mindezt egy hozzáértő ember előtt,papám eléggé vágja az ilyen dolgokat) ,inkább végsebre és egy kis dinakimusságra hajtok. Meg lehetne ezt valósítani faragás,marás nélkül? (Nagyon végső szükség esetén papám megmarja amit kell ,esztergályos műhelye van)



2016. júl. 21. 22:40
 1/7 Ladislaus433 ***** válasza:

en a helyedbe nem butykolgetnek, hanem inkabb motoroznek, itt a nyar jo ido, egy simson sose lesz gyors motor. tanulj meg simon motorozni es vegyel kesobb egy nagyobbat. a penzt meg amit ralocsolnal, az eladasnal sose fog visszajonni...

tankolj, huzd a gazt!! es sporolj egy nagyobbra/modernebbre/gyorsabbra

2016. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igy van...egy idö mulva ugyis " kinövöd "/.

Nézd meg árakat .Van egy pár olyan ár hogy 150 000-200 000 ft..kiváncsi vagyok azokat mikor adják el..

2016. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fel raktam 125-ért és 110-be jönnek érte valami német hívott :) nézegettem a Generic Trigger Sm-et meg a derbiket de nem tudom :/ van még motorom 3 simsonom van ezekből akarok valamit csinálni... de mindenképpen 2t 50cc kell
2016. júl. 22. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
adjad elfelé, és vegyél egy normális motort
2016. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Squid válasza:
50-motornak mindenképpen Simson, bárki bármit mond. Nem kell ilyen szar robogókat venni meg endurót. Simson a legfaszább. Bármit megcsinálsz rajta otthon és sok olcsó alkatrész. 50-es motorválasztásról ennyit. Ja és bármikor jó az, munkába járni, városban rohangálni. Tuninghoz én egy 60/2-es hengerfejet ragtam rá egy vargarezót persze 60asra tervezve, egy erősített főtengelyt és egy 19-es amal karbit, de karbinak inkább a delortót ajánlanám. Én ennyit "tuningoltam" rajta és egy 50 papírhoz képest elég jól megy (80 fölött). És mindent egyedül csináltam itthon nem kell "hozzá értőhöz" vinni, egy Simsonhoz mindenki ért :D
2016. júl. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aprilia, Yamaha, Honda, Cagiva, ezekből válassz, ne a 100 éve elavúlt ndk-s simsonból
2016. júl. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah Squid, megy 80 fölött, csak kérdés, hogy meddig :) Amig egy Aprilia SR50 megtartja a 80 km/h-t tartósan, addig a simson pár km után jelzi, hogy valami nincs rendben. Nem azzal menőzni, hogy összebuzerolsz egy motort, ami másodpercekig megy nyélgázon aztán elkell engedni mert vége van a mesének.
2016. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!