Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az óra csal vagy tényleg több...

Az óra csal vagy tényleg több a vége mint a gyári adat?

Figyelt kérdés

Hello


175 gyári adat,190-nél állt meg a kocsi.

Renault clio 2 75 ló


2016. júl. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A sebességmérő soha nem abszolút pontos, a kialakítása pedig olyan, hogy biztonsági okokból mindig felfelé csal.
2016. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mérd le GPS el,aztán mindjárt nem lesz még 175 sem
2016. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen mikor valaki mondogatja,hogy juhúúú 190 et megy a kocsim báttya,de valaki meg lehet megelőzi 180al :)))

Esélyes lehet a nem megfelelő gumiabroncs mérete,öreg autó...túlságosan lekopott gumi is befolyásolja.Egy átlagos normális autó 4-5% ot csal a GPS-hez képest.Amikor Én 220-al megyek akkor GPS szerint 208-209

2016. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja még azt is leírom,hogy nekem is volt régebben egy régi autóm,ami 180 ig volt behúzva,viszont ezt kiakasztotta kb 200 ig(ránézésre amennyivel tovább ment) GPS szerint meg csak 172-3 volt :)
2016. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az autók végsebességét maximális terheléssel adják meg, szóval 5személy+csomag, hogy ne reklamálhass. Így ha csak egyedül mész, persze hogy többet megy, meg még valamennyit csal is.
2016. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hol van erről forrás,hogy 5 személy + csomag adattal adják meg a végsebességet?mert ha jól tudom,akkor a 0-100 2 személlyel van(bár ez sem biztos,de ez mintha rémlene valahonnan)
2016. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!