Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában nem okoz gondot...

Amerikában nem okoz gondot parkolni azokkal a "dinoszaurusz" Suvokkal?

Figyelt kérdés

AQ7,Mazda cx9, vagy Chevrolet Traverse ezek 5 méter hosszot kicsit meghaladó autók.

Parkolni ezekkel még lehet, Európában sem okoznak gondot.

Egy BMW5/Audi A6 is ekkora hosszal rendelkezik és nem nehéz velük parkolni.


Ezek a Suvok a "full size" alsó rétegébe tartoznak.

Szerintem még a vezethető, elfogadható kategóriába tartoznak.


Viszont, vannak a dinoszauruszok.

Például a Chevrolet Suburban.Ami 5 méter 70 centi hosszú.Élőben is láttam ilyet.Hatalmas autó.

A Cadillac Escalede szintúgy, csak prémiumban.

Nem csak hosszúan, hanem szélesek is.

Nem okoz gondot az ilyen autók vezetése, illetve mindennapi használata?



Én néha a Passattnál is bajban vagyok, hogy befér-e egy belvárosi parkolóba.



2016. júl. 25. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai méretű parkolóhelyre nem nehéz beállni.
2016. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában minden nagyobb, az utak és a parkolóhelyek is.
2016. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem amicsi kocsim van itt.

Tény, hogy sokszor nem fér be olyan helyekre, mint sok kis itteni szappantartó, de nem lehetetlen a parkolás.

2016. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod, beférnek:

[link]

2016. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is, attol fugg hol.

Dolgoztam egy csaladnak, ahol egy Suburbannal kellett hordani a gyerekeket suliba.

Kulvarosban laktak, szinte mindenhol szeles nagy utak, szeles, tagas parkolok. Mikor eloszor elmentem vele ertuk a sulihoz es le kellett parkolnom, magam is meglepodtem, hogy milyen konnyen ment es hogy milyen ugyesen kicentiztem a padkat/masik autot.


Viszont nagyvarosokban sok olyan hely van, ahol szukek az utcak, picik a parkolok. Ahol a bevasarlast csinalom, ott olyan picik a parkolok, hogy mindig az utcan allok meg (az ut menten a padkanal) mert nagyon nehez rafodulni a parkolora a kocsimmal, pedig kisebb mint a Chevy, de nem annyival.

A Suburban 5.6m hosszu es 2m szeles. Az enyem 5 meter x 1.93... Ahol en lakom ott sok a kornyezettudatos "eco" ember, kis Fiatokkal, Minikkel, Smartokkal kozlekednek, nekik vannak ezek a parkolok meretezve.

Viszont Texasban, ahol az olcso benzinnek koszonhetoen MINDENKI nagy pick up truckokkal jar, ott a parkolokat is ezekhez tervezte a varos. A parkolomeret nem szabvanyos, hogy az egesz USAban ugyanakkora.

2016. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!