Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50cc motort vegyek?

Milyen 50cc motort vegyek?

Figyelt kérdés

Először is azt kéne eldöntenem, hogy crossmotort vagy sima robogót vegyek.

A lényeg, hogy most kezdtem el a jogsit, és nem tudom milyen motort vegyek. 150ezer körül gondoltam árba. Falun lakok, néha eljárnék ide-oda haverokhoz, de főleg arra kéne, hogy feljárjak a hegyünkre (egy picit mennék rendes úton aztán földúton). Azert arra is kiváncsi vagyok h mennyivel megy körülbelül egy átlagos robogó és egy crossmotor. Persze 50 köbcentisre gondolok. Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. júl. 26. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Kevered a crosst az enduroval. Te nem endurot akarsz, hanem crosst akarsz, hanem endurot.

150ért ezeket keresd: Yamaha DT, Derbi Senda, Aprilia RX, Rieju RR

2016. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na belekavarodtam :D szóval te nem crosst akarsz, hanem endurot.
2016. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aha

És miben különbözik a cross az endurotol?

2016. júl. 27. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:

A krosszmotort nem használhatod közúton.

Kettő Derbi Senda van itthon a garázsban, endurózásra használjuk, és szerintem tökéletes arra. Az 50 köbcenti nem túl sok, de 1esbe magas fordulaton azért van benn elég erő.

2016. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó persze nem sok, de mostanra szerintem nekem elég. 14 éves vagyok, igazából nem is arra kéne hogy rallyzzak vele hanem hogy közúton egy ilyen 60as tempoval tudjak menni. Jah és tényleg, lehet ezeken valami kissebb tuningokat csinálni?
2016. júl. 27. 00:58
 6/10 anonim ***** válasza:
SMKP maximálisan megengedett sebessége közúton 40km/h.
2016. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet tuningolni, de felesleges, az élettartam rovására megy. Az 50es endurok nagy része csuklóból megy 70-80at.
2016. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem az h 40el megyek sokkal veszélyesebb mint ha megyek mondjuk 60al
2016. júl. 29. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel egyet értek, de senkit sem érdekel a véleményünk! A KRESZ-ben ennyi van és innentől büntethető vagy, ha gyorsabban mész.
2016. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak pl az is hülyeség h lakott területen kivül kerékpáros mehet 50km/h-val, segédmotoros meg 40km/h-val.

Van még jópár hülyeség. :/

2016. aug. 11. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!