Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósiskola vezetés?

Autósiskola vezetés?

Figyelt kérdés
A tóth autósiskolásnál vagyok a kresz elméleti vizsgám megvan. De egyik oktató senki nem tud vállalni vezetésre, hogy kell másik iskolához átjelentkezni mit kell tennem?

2016. júl. 29. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérsz 1 nyilatkozatot erre a mostani autósiskoládhoz,de eljárási költség néven 6-16e ft néven levesznek majd!
2016. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te ezt az eljárási költséget honnan veszed? Én három iskolát használtam el, s semmi extrát nem fizettem.

De nem is ez a lényeg. Egy szolgáltatást venne igénybe a kérdező, amit a szolgáltató nem tud teljesíteni.

Akkor mégis mire fel fizettetne bármit is?


***

Kérdező! Ha megvan az új hely, ők átkérnek minden papírt. Megmondod, mi a helyzet, s ők intézik.

2016. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy Áthelyező lapot kell átvinned a régi iskolából az újba.

Ezért pénzt csak akkor kérhetnek, ha a KRESZ tanfolyam kedvezményes volt, abban az esetben kérhetik csak el a kedvezmény összegét.

Ne bízd az iskolákra az ügyintézést, mert akkor sanszos, hogy nem foglalkoznak vele (nekik nem sürgős).

Be kell menni az iskolába, személyesen átvinni az Áthelyezőt a másikba

2016. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!