Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daihatsuhoz hol lehet alkatrés...

Daihatsuhoz hol lehet alkatrészt kapni?

Figyelt kérdés
Daihatsu Cuore autóhoz keresek kormány összekötőt és lengőkart, de mivel nincs Mo-on a márkának képviselete, ez nehezebb, mint gondoltam. Már két szerelő is passzolta a dolgot. Valakinek van hasznos tanácsa esetleg?

2016. júl. 30. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen autónk van, a Unixtól mindent tudunk hozzá rendelni.
2016. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most pl. kíváncsiságból rákerestem a lengőkarra, az is van nekik, több márkából.
2016. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt is nézte a szerelő, ki is vitték neki, de mikor rakták volna be, kiderült, hogy nem egészen jó, talán az előző szériához való. Az összes nagy alkatrész kereskedőt végignézte és én is felhivtam párat. Azt mondta probaljam szervizben, ahol alvázszám alapján lehet keresni. A Toyota szervizek lepasszolták, pedig állítólag nagyrészt Toyota alkatrészekből van. A Kauffer, ahol eddig szinte mindent kaptam, most szintén nem tudott segíteni. Talán megkeresem a bécsi kepviseletet, odáig még talán megéri elmenni, ha nem aranyáron lenne. Lehet, el is küldenék postán... Ti már cseréltetek valamit a futoműnél? Lehet, hogy ez a 7. generacios ilyen macerás csak? Amugy meg nagyon szuper autó a kis dög.
2016. júl. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!