Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni 1....

Milyen autót érdemes venni 1. 000. 000ft-ért?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni milyen autót vegyek.Fiatal vagyok első saját autó lenne de már elég sokat vezettem.Nem tudom milyen kocsit lehet ennyiért kapni.Dízel vagy benzines ?


U.i:sedánokat szeretem és a Suzukikat utálom...

Válaszokat előre is köszönöm



2016. aug. 5. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ford mondeo sedán tipusa vagy esetleg Opel G astra /Vectra C ? A benzin vagy dízelt meg neked kell tudni hogy mire akarod használni.
2016. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

1 millióért szinte végtelen a választék.

Azon kívül, hogy sedan, milyen feltételek vannak?


Teljesség igénye nélkül:

Passat B5, B5.5, Bora, Octavia, Toledo, Astra G, Vectra B, Még akár valami épkézláb BMW-t is találhatsz

2016. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ford mondeot meg a G Astrát tudom ajánlani. 700-800 ezerért már érdemes venni az alkatrész viszonylag olcsó bár a ford alkatrészei állítólag már drágábbak mint 2-3 éve, esetleg még Passat az amit gondolj meg.


Nekem G Astrám van F Astráról váltottam. eredetileg ford mondeot akartam de amit kinéztem a kereskedőnél azt pont akkor vették meg amikor még csak nézegettem. Aztán ugye egy G Astrán akadt meg a szemem amit pont azon a napon vette meg a kereskedő. Eleinte csak nézegettem nagyon és kérdeztem is a kereskedőtől hogy mennyiért akarja eladni nekem. Akkor mondta hogy nem adja el mert motorhibásan vette át, és mondta hogy G Astrából nem jó benzinest venni inkább japán Isuzu dízelest javasolja ha nagyon G Astrát akarok venni. Akkor mondtam hogy sokat mennék vele tehát max heti 1-2 napot állna a garázsba mozdulatlanul. Akkor mondta hogy mutat egy Isuzu dízelest ami kombi ugyan de mondta hogy azt 700 ezerért oda adja. Arra hívta csak fel a figyelmem hogy az indító motorját cseréltessem ki mert ők csak egy ideiglenes bontottat raktak a helyére ami nem a legjobb, de ha gondolom akkor ők vesznek nekem bele felújítottat vagy gyárit ezt döntsem el én. Akkor ugye elvitték műszakira és csináltattunk állapotfelmérést és eredetiség vizsgálatot amin jelen voltam, megcsináltuk a papírokat, megkötöttük a biztosítást és mire minden megvolt már vittem is. Eleinte furcsa volt, de hamar megszoktam, és megszerettem. Nem feltétlen akartam G Astrát de sokan rábeszéltek erre az ismerőseim közül és azóta egyszer se volt szervizbe. A kisebb mellékes hibákat magam csináltam meg rajta.

2016. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A Ford még megfontolandó.Még a VW Golf 4 es is elég jól néz ki szerintetek megéri?
2016. aug. 5. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél Focust, vagy Astrát. Egy Opel a világból kivisz zűr nélkül. A Forddal kicsivel több a macera, cserébe kicsivel igényesebb a belseje.

Dízelt nem ajánlom, hacsak nem mész naponta 50 km fölött.

2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb. 100-90 km lenne napi szinten.
2016. aug. 5. 19:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Vélemény erről? [link]
2016. aug. 5. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért azt felejtsük el gyorsan, hogy egy tízéves dízelben 200ezer km van. Dízelt azért vesz a pógár, vagy a cég, hogy menjen vele, aztán, amikor már befigyel egy komolyabb költség, akkor túladjon rajta. De nem is a km-órát kell figyelni, hanem az állapotot. Keress egy szerelőt, udvarold körbe, magyarázd el neki, hogy úgyis hozzá hordod majd a kocsit, segítsen kiválasztani.
2016. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik is akkor Golf IV is jó. De az összes VAG auto ugyanaz a konstrukció ebben a kategóriában. Ford dízelt ne vegyél
2016. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!