Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az 1.6 16v astráról?

Figyelt kérdés

[link]


Az eladónak ránézésre szép, rendben tartott autói vannak.

Itt megtekinthetők: [link]


Nekem ez az Opel tetszik, és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ránézésre van e valami amitől tartani kell?


Az aggasztó dolog szerintem a tesztekben rejlik, vagyis azoknak hiányából, mert nem találtam, és nem sok ember rendelkezik ilyen autóval. Fenntartási költségek terén ugyanannyiba lenne, mint egy sima 1.6 astra?



2016. aug. 11. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az aggódás tárgya ? Ez egy kinti, "boyracer" autó. Nekem ugyan nem tetszik, főleg a hátsó lámpák miatt, de öreg is vagyok már ehhez a stílushoz. Ez egy sima 1.6 Astra. A sportfutómű alighanem jó minőségű cucc lehet, de mitől lenne drágább a fenntartása? Én egyébként a 3 ajtós Astrát nem venném, mert szűk körben adható el újra. De ennyi pénzért, ha jó, megérheti. Egyedi a megjelenése, ez dobhat majd az eladáskor is az érdeklődők körén. Szóval a tesztek miatt ne aggódj, ez egy sima, egyhatos Astra.

[link]

2016. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Johnny Bravo ***** válasza:

Eleve el sem mennék megnézni!Ez valami osztrákoktol vagy németekről levedlett diszkótuningos kinnt fillérekből megvett vagy ingyen elhozott török kebabos exautója!Ez a fajta coupe astra eleve senkinek sem kell,ezzel a csiricsáré tuninggal meg nagy valoszinuseggel az életben meg nem szabadulsz tole ha megveszed!

Amugy meg miert nem nezel szet itthon!A g astra azert kifejezetten nem az a kocsi amit feltetlen kulfoldrol kell venni!

2016. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel törvényszerűen melléfognék? Esetleg ha rendben találnám, lehetne benne ráció? Nem a szomszédban van, ezért nem biztos, h rohangálnék érte, ha nem éri meg.
2016. aug. 11. 10:33
 4/18 anonim ***** válasza:

Bravo : ez nem kupé ! 3 ajtós Astra. A kupé a Bertone-féle, az még jól is néz ki.

A kinti kebaposnak meg lehet, több a pénze, mint az itthoni hülyegyerekeknek és azért, mert nekünk nem tetszik az autó, a kérdezőnek ez tetszik. Nem biztos, hogy mechanikailag baja van, akkor meg miért ne venné meg ?

2016. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kérdező : nem törvényszerű. De a helyedben néznék még Pécs környékén olyat, ami tetszik, hogy ne ezért az egy darabért utazz oda.
2016. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Johnny Bravo ***** válasza:
roitkoff igazad van, a bertone a cuope!Ez csak 3 ajtos astra!
2016. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Johnny Bravo ***** válasza:

Azt meg nem mondtam hogy az aut rossz!Velemenyt kert a kerdező.Megkapta!

Attol függetlenül ha neki ez tetszik,meg ez álmai autója akkor hajra!Vegye meg!

Azzal meg egyetertek ami te is irtal,hogy ha mar messzirol megy el megneni legyen valami b terve is!Marmint ne csak ezt menjen el megnezni,hanem a kornyeken legyen mas is,mert tapasztalatbol tudom en is milyen csalodni!Nincs is attol rosszabb mint tobb 100km-et utazni egy szar autoert!

2016. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez egy sima három ajtós Astra, nem rossz kocsi.

Amit érdemes megfontolni, nyilván hajtották, azért a szárny, az ültetés, a nagy felni stb.

Ettől nem biztos, hogy lerúgott szar. Hozzáértővel kell menni megnézni.


Azonban két dolog gyanús. A komplett belseje újra van húzva. A hátulja valószínűleg törött volt, mert a lökhárító sem eredeti.


Ha neked tetszik ebben a formában, menj el megnézni. Ha egy gyárit veszel és ültetni akarod + felni sokkal többe fog kerülni. Hátsó lámpa tényleg csúnya, de 20-30.000 ért kapsz egy szépet helyette újonnan.

2016. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A hátsó lámpa szerintem is ronda, de ha csak ennyi hibája van, ez megoldható, és ennek örülnék. Tehát azt mondod, hogy valószínűleg hátulról összetörték ezért van belülről újrahúzva, és ezért a hátsó lökhárító?
2016. aug. 11. 11:35
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha esetleg elmennék megnézni, mit nézzek meg nagyon az autón? (és az eladón?)
2016. aug. 11. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!