Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swiftet klímával,...

Suzuki swiftet klímával, normális állapotban lehet már 500ezer körül venni?

Figyelt kérdés
Városi használatra kellene , a sima 1.0 vagy az 1.3 a jobb ? A klímát elbírja az 1.0 ?
2016. aug. 13. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.0 klímásat még városba se, nagyon kevés neki.

300-350k körül IS már egész jó Swifteket lehet találni, de ha 500k vételár +átírás a költségvetés, akkor még jobbat is.

Én napi bejárósnak tervezek venni 1.3-ast, igaz nem klímásat, de ha az akad az "utamba" akkor az lesz.

2016. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1064 köbcentis Altomban tényleg lecsappan az erő amikor benyomom a klímát. Rendesen visszafogja, ellenben nincs melegem! :D
2016. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 - vagyok, ha érdekel akkor végül 1.6 Sedan klímás lett

konkrétan ilyen: SUZUKI Swift Sedan 1.6 GX Manager IV. - 2001-es

2016. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves #3-as!

Mennyiért és hol sikerült kifogni azt a Swiftet?

Én is pont ugyanilyet keresgélek (esetleg 1.3-ast, de mindenképp klímásat)

És mivel a kérdés és a válaszod is tavalyi, örülnék, ha írnál némi tapasztalatot is (tudnád-e ajánlani első autónak / friss jogsisnak?).

Előre is köszi!

2017. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

375 pénzbe került és eddig kb. 150k-t költöttem rá.

Ami hirtelen eszembe jut:

- önindító

- bal első kerékcsapágy

- jobb alsó lengőkar

- tolatólámpa kapcsoló

- első főkbetétek

- gyertyák

Minden ÚJ alkatrészre cserélve, unokahúgom pasi autószerelő, így házilag csináltuk! Ezen kívül számos dolog ami magam oldottam meg, műszerfal világítás, belső világítás, rádió meg csomó apróság, amit pénzben nem lehet kifejezni.


Minimálisan csipkedi az olajat (értsd 1dl/1000km), de több szerelő is azt mondta hagyjam a franca, ennyinél még nem kell bontani (szelepszárszimeringeket cserélni).


A klímagáz sajnos elszökik valahol. Szóval fel kéne tölteni "színes" gázzal és megcsináltatni. Ez kb 20-25eFt lenne, de én már nem költök rá többet.

Idén már nem, de tavasszal eladó lesz.

2017. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!