Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 320i első autónak?

BMW e36 320i első autónak?

Figyelt kérdés
Németből lenne hozatva,ott is nagyon szét vannak hajtva? 2000€-ért lehet jót kapni

2016. aug. 14. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Á, nem, itt a hozzád hasonló frissjogsis hülyegyerekek, mikor megkapják aputól a bömbit, úgy vezetnek, hogy tojást tesznek a gázpedál alá.
2016. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nem tudom, miért kell azonnal hülyegyerekezni, hogy ha valaki első autónak BMW-t szeretne venni. Az már a másik, hogy megbízhatatlanok, kényelmetlenek és viszonylag drágák ehhez a kocsihoz az alkatrészek, hamarabb vennék franciát.
2016. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tomcatters ***** válasza:
100%
Egy a lényeg... ha ilyen autót veszel .. fokozottan igaz,hogy e36 kínálat alját kerülni ,a leg drágábban kináltak közül kell szemezgetni :)
2016. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mért lennék friss jogsis hülyegyerek? :D Te valószínűleg egy 10 éves idióta vagy, aki a net előtt éli ki magát...1,5 éve vezetem majdnem napi szinten faterom dobozos mercedes vitoját, de mindegy...
2016. aug. 14. 11:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos, szét vannak hajtva "Németben" is.

2000€-ért "Németben" is leginkább kotványok vannak. Talán nagy szerencsével sikerülhet egy jó fogás.

2016. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

E36 320 már sor6, szép a hangja, aránylag jól megy, elsőnek, másodiknak...sokadiknak, mind1, jó verda.


Hogy német, vagy magyar, szinte mindegy, a többség kint is, itthon is szét van hajtva, le van lakva. De itthon is és kint is lehet találni megkíméltet. A különbség annyi, hogy a németeknél nagyobb a merítés, több közül lehet válogatni.

Sok-sok keresgélés, idő, türelem, kitartás. Ezekre lesz szükséged. Nekem 7 hónapomba telt. De megérte.


2000 euró alatt ritkán akad vállalható állapotú és ha találni is egyet, van hogy 24 órán belül el is viszik.

Az ár attól is függ, mik az igényeid. Kupé, fekete, klíma, ez mind felár.

Németben 2000-2500 között már vannak nem túl leharcolt darabok, de azokat is nagyon meg kell nézni.


Legnagyobb ellenséged a rozsda. Arra kell a legjobban odafigyelni. A lakatolás piszkosul el tudja vinni a költségeid.


Viszont akár magyar, akár német, ha nem egy restauráltat veszel 2-3 misiért, akkor tegyél félre 2-300ezret extra javításra minimum, a szokásos olajok, szűrők stb. cseréken felül. Ennyit egy 20 éves autó simán elnyel. Persze ez megint a te igényességedtől is függ.

Én pl. utálnám ha alulról is beáznék, de van akit nem zavar.

2016. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért írtam,hogy "németben",mert németek óvatosan vezetnek. Van német ismerősünk, és nagyon lassan vezet mindenhol. Egy A6 2.8 V6-osa van, és sose nyomja neki,pedig fiatal.
2016. aug. 15. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
nekem első autóm egy speres 316i e36 volt... három évig volt hü társam ..azalatt szépen megszoktam a hátsokerékmeghajtást meg ami vele jár.... azota vezettem sok nagyobbat hogy megtaláljam mi lesz a következö tipus ami jo kompromisszum ...2.5 e46coupem van fél éve...nem volt hátrány kicsivel kezdeni, ez már máshogy szedi a lábát:)
2016. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az f@$za :D
2016. aug. 15. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 emberen megítélni a többit nem reális. Ha mentél már keresztül az autobahnon, akkor láthatod hogy ott is sokan mennek úgy, mint a mérgezett egér. Sokan hajtják az autójukat a németek is.

Az ilyen kalkulációknak nincs semmi értelme.

2016. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!