Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autón mennyire lehet...

Egy autón mennyire lehet javítani a rozsdát?

Figyelt kérdés

Most készülök autót venni, és van egy ami minden szempontból tökéletes, csak bizonyos helyeken pl. sárvédőív, illetve az ajtó belső részén, egy kis ívben.

Szerintem, olyan 200 ezer-be fájna a javítás, de azért rossz mert az autó más szempontból tökéletes és nagyon tetszik, de ha a tél beállta előtt nem csináltatom meg, akkor nem tudom, hogy tavaszra, hogy fog kinézni...



2016. aug. 15. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Télen ha használod, akkor a sólé nagyon gyorsan elkezdi enni. Nekem volt egy kabrióm, amivel úgy voltam hogy kibírja műszakiig, közben volt egy tél. Szépen elinult a sarkoknál felfelé, 500 euróba fájt a javítás, de ez fényezés nélkül, csak a lakatosmunka.


Sárvédőívnél csere a megoldás így látatlanban.

2016. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek a legjobb rozsdák sokszor,ezek az úgymond "külső" rozsdák ,amik a kasztnin vannak,mert egy új elemmel párezer forintból javíthatók.

A sárvédő ív kb 20e ft-ból javítható (plusz festés),de az már rég rossz ha a belsőkasztni-t elérte...

Hagyd ki...

2016. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Johnny Bravo ***** válasza:

Erdemes lenne azt az autot atnezetned egy hozzaertovel!Mert a feluleti rozsda meg hagyjan,de ha mar szinte lyukadás hataron van a lemez,vagy mar a fő tartoelemeket is(pl belső küszöb/tornyok/futomű bekotesi pontok) is eszi a rozsda az mar regen felejtős!

Es sajnos az ilyen feluleti rozsda című dolgokbol szokott aztan az lenni,hogy elkezdik vagni a lemezt,vagy leveszik az elemet aztan utana derül ki,hogy jobb lett volna nem is latni mi van mogotte!

2016. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kis rozsdát tökéletesen. De ahogy előttem írták, ha már átrágta magát a lemezen, akkor ott már lakatolni is kell.

Pluszban rá kell számolni, hogy le kell kezelni teljesen a autót. Ezt akkor is érdemes megtenni megelőző céllal, ha kifogástalanok a lemezek.

2016. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes karosszérialakatos akármit megjavít, csak nem mindegy mennyiért. A helyedben kérnék rá egy árajánlatot és azután mérlegelnék, hogy megéri-e javíttatni vagy másikat kinézni inkább. Esetleg alkudni is érdemes lehet a rozsdára hivatkozva.
2016. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!