Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van Budapesten valami olyan...

Van Budapesten valami olyan kezdeményezés, ami hasonlít a Stop a Douchebag movementhez?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki nem fontolgatja, hogy alapít egyet? :) Szabálytalan parkolók, mozgássérült helyek önkényes elfoglalói ellen.

#Budapest #stop a douchebag
2016. aug. 16. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de igény az volna rá...
2016. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Persze, csak itthon nyilván még téged b*sznának meg, a matrica miatt. De amúgy jó lenne.
2017. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben az a legszomorúbb, hogy még az oroszok is sokkal összefogóbbak és fejlődőképesebb nemzetség emberileg, mint a magyar. Nálunk egy ilyen esélytelen. Inkább ezen gondolkozzatok el, szörnyülködjetek.


De ha be is ismered a hibádat, a magyar még akkor is beléd rúg, mert a magyarnak ez ad élvezetet. Nemrég tilosban parkoltam, megkaptam a büntit mivel ott voltam helyszíni bírság. Elnézést kértem, hibáztam, kifizetem, nem probléma. De még azért perceken át le voltam szólva a sárga földig, hogy hogyan mertem odaállni miért nem vettem észre.


Üdv itthon.

2018. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!